Deltagere til Høje Kolstrup Stævne 2017

BREDDESTÆVNE I AABENRAA! DRENGE OG PIGER. FRA U6 TIL U14. PERSONLIGE PRÆMIER, FLOTTE POKALER OG SPURTPRÆMIER.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
EGIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB 2 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB1 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Øsby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øsby IF
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AaBK 1 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U11 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ensted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Felsted if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted if
HKB 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Kloster knejte A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LøgumIf
Lundtoft IF A Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
Starup UIF A Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11/U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Sønddag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FVB C Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening
Gråsten Boldklub C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
HFK Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Midtals IF B Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Tøserne C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Vamdrups piger B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
AaBK 1 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK U11 Piger C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
DLO Rengøringsservice B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team DLO-Rengøring
Felsted if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted if
Pølsemix C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
Rødekro IF 1 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Starup Gutterne C Logo Starup UIF Starup UIF

U13 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U13/14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FVB C Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
KF Tøserne C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
KF pigerne B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
AaBK 1 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK/Løjt IF 2 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U14/U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Entreprenør Thorkild Jensen C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kolding B 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding B 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
AaBK 2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 1 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK/Løjt IF 1 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U14/U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK banditterne Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK småblå Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
AaBK 1 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U7 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ensted IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FIF U8 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
BNS 1 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
EfB 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB 2 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Sønderborg Fremad U9 B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
AaBK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aabk 2 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub


Sted: Agoraen
Adresse: Nyløkke 2
Postnr: 6200
By: Aabenraa
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 05-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter