Deltagere til HEI MINICUP 2018

HEI MINICUP 2018 i samarbejde med JYSKE BANK Risskov - Indestævne i HEI-Hallen, Skæring - afvikles så alle hold kan deltage uanset niveau. 4 kampe pr. hold. Der vil være præmier, frugt og vand til alle spillere. Vi ses i HEI-Hallen!

U5 Mix (3 mands)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Mix (3 mands)  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
De seje Mårslettere Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Mikro Tøzer C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Pyramide Drengene C Logo FC Horsens FC Horsens
Skødstrup SF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Skødstrup SF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Stautrup 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stautrup
Stautrup 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stautrup
tst 1 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
tst 2 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
tst 3 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
tst 4 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Aabyhøj U6 Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U7 Mix (3 mands)  | Mixede

27 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Logo Århus GF Århus GF
BIF Tøzer C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hovedgård IF 1 A Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård IF 2 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård IF 3 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Kolind Pederstrup 1 Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
Kolind Pederstrup 2 Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
Kolt Hasselager B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Messis drenge B Logo Harlev IK Harlev IK
Ronaldos drenge B Logo Harlev IK Harlev IK
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF5 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF6 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Tst1 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Tst2 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Tst3 C Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
VRI U7 - Hold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI
VRI U7 - Hold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI
VRI U7 - Hold 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI

U8 (5 mands)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
HOG 1 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
SSF1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U8 (5 mands)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Abyhøj IF 1 Gammelgårdsskolen B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Abyhøj IF 2 Gammelgårdsskolen B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
HEI U8 - 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI U8 - 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
SSF2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Virup IF 1 B Logo Virup IF Virup IF

U8 (5 mands)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FC3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
SSF3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Virup IF 2 C Logo Virup IF Virup IF

U9 (5 mands)  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 07.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Hasle B B Logo Hasle Boldklub Hasle Boldklub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Kolind Pederstrup A Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
Skødstrup SF A1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF A2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF U9 A A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vejle Boldklub C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle Boldklub A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vivild IF A Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aabyhøj IF 2 (Gammelgaarden) C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U9 (5 mands)  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 06.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 2 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Harlev (IK (2) B Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK (1) B Logo Harlev IK Harlev IK
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Løveungerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Smiff09
SIK 1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skødstrup SF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stavtrup I.F. B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stavtrup I.F. 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF

U9 (5 mands)  | C  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 06.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
De flittige hænders drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Smiff09
Galten FS C Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Hammel GF C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hasle B C Logo Hasle Boldklub Hasle Boldklub
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Skødstrup SF C1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stavtrup I.F. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I.F.
TRIF U9 C C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TST 1 C Logo tst/Sabro tst/Sabro
TST 2 C Logo tst/Sabro tst/Sabro
Åbyhøj IF(Gammelgården) C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U9 (5 mands)  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 07.01.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

Arrangør: Hjortshøj Egaa IF
Sted: HEI Hallen
Adresse: Skæring Skolevej 200
Postnr: 8250
By: Egå
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 22-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter