Deltagere til Dalum Multi Cup - Piger

Fyns mest populæreindendørsstævne! Vi tilbyder min. 6 kampe til alle hold. Alle går videre til niveau inddelt slutspil. For U8-U12 er der medaljer til alle. For U13-U18 præmier til vindere i de op til 4 slutspilspuljer.

U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 12:15-15:15

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 C Logo Dalum IF Dalum IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OTTERUP B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
KB Kolding A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Måløv Boldklub B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
OTTERUP C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Søhus/Stige 1 B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
The Young Star C Logo Marienlyst Marienlyst
Vamdrups piger B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 15:30-18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 C Logo Dalum IF Dalum IF
Søhus Stige 1 B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Team Barca A Logo Marienlyst Marienlyst
Team GVG B Logo Marienlyst Marienlyst
TPI A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U13  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 12:15-15:15

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Erritsølona A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Frederlona A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Seje Tøser B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Team LFC B Logo Marienlyst Marienlyst
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Vindinge BK B Logo Vindinge BK Vindinge BK

U14-15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 15:30-18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
BechGranit.dk A Logo FC Horsens FC Horsens
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Varde IF 1 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 2 C Logo Varde IF Varde IF

U14-15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 15.30-18.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 C Logo Dalum IF Dalum IF
t-s handel A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Aarslev Boldklub C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U16-18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 18:45-21:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
EGB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EGB
EGB1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -EGB

U16-18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 18:45-21:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
KQ A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Nr. Lyn 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC

U8-9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens FC C Logo Assens FC Assens FC
Dalum 1 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
De røde tøser C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
De røde tøser - 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Lyndelse/Søby F.C.
Nr. Lyndelse - Søby ottere C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF

Arrangør: Dalum IF
Sted: Dalumhallen
Adresse: Mejerivej 1
Postnr: 5260
By: Odense S
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 04-11-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter