Deltagere til Kjellerup IF julecup

For 16. gang byder Kjellerup If velkommen til julecup,i dagene mellem jul og nytår. Stævnet foregår fra d.27-30 dec

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U 11  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
hammel 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HGF
hammel 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HGF
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Nisserne A Logo Overlund GF Overlund GF
nord advertising A/S B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg if Silkeborg if
Silkeborg IF 2 B Logo Silkeborg if Silkeborg if
Sole IF B Logo Sole IF Sole IF
Sunds IF Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Østbirk United B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U 12  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De 5 esser A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Herning Fremad C Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad 1 B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad 2 B Logo Herning Fremad Herning Fremad
hlif 1 B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
hlif 2 C Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
KIF1 B Logo KJELLERUP IF KJELLERUP IF
KIF1 B Logo KJELLERUP IF KJELLERUP IF
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
LIK 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
luksuspleje A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
NUGF.1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF.2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF.3 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF.4 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Sif 4 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sif 5 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 1 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Stafagab A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Jysk Firmatøj/CRAFT A Logo Skive IK Skive IK
Team Kokholm byg Skoda Holstebro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Licens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team netIP A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VFF 1 A Logo Viborg FF Viborg FF
VFF 2 B Logo Viborg FF Viborg FF

U 12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 13  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Balle FC B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Depeche A Logo AC Horsens AC Horsens
ikast drengene Logo Ikast fs Ikast fs
jensens truck service B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Rosenberg Malerfirma A Logo AC Horsens AC Horsens
Skiller Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team SNORK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tjele vest sport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Viborg Søndermarken 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U 13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside/VFF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside/VFF
Eastside/VFF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside/VFF
Kjellerup IF C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Mejrup 1 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
SIF q U13 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
SIF q U13 2 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U 14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Sills drenge C Logo Bording KFUM Bording KFUM

U 14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bennys Bisser Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Bennys bombere A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Helsted Fremad IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad IF.
Kjellerup IF C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Krøllebøllerne A Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Krølles Tøser B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Skive Ik C Logo Skive IK Skive IK

U 15/16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Sif Q - 1 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sif Q - 2 Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sif Q - 3 Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sif Q - 4 Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U 16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
ALKA FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KAK Holdsamarbejde
Kajs drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kalles knaldperler A Logo Brande IF Brande IF
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Kjellerup IF B Logo Kjellerup if Kjellerup if
SUB 88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U 17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U 17/18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alhedens IF Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SIF Q 1 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
SIF Q 2 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
SIF Q u16 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team 10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa IF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kjellerup IF A Logo Kjellerup IF Kjellerup IF

U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KIF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF

U9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Kjellerup IF
Sted: Kjellerup hallen
Adresse: Tinghusvej 6
Postnr: 8620
By: Kjellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Sparekasssen thy cup 2019
18. - 19. jan 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter