Deltagere til Kjellerup IF julecup

For 16. gang byder Kjellerup If velkommen til julecup,i dagene mellem jul og nytår. Stævnet foregår fra d.27-30 dec

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U 11  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
hammel 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HGF
hammel 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HGF
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Nisserne A Logo Overlund GF Overlund GF
nord advertising A/S B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg if Silkeborg if
Silkeborg IF 2 B Logo Silkeborg if Silkeborg if
Sole IF B Logo Sole IF Sole IF
Sunds IF Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Østbirk United B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U 12  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De 5 esser A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Herning Fremad C Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad 1 B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad 2 B Logo Herning Fremad Herning Fremad
hlif 1 B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
hlif 2 C Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
KIF1 B Logo KJELLERUP IF KJELLERUP IF
KIF1 B Logo KJELLERUP IF KJELLERUP IF
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
LIK 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
luksuspleje A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
NUGF.1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF.2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF.3 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF.4 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Sif 4 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sif 5 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 1 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Stafagab A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Jysk Firmatøj/CRAFT A Logo Skive IK Skive IK
Team Kokholm byg Skoda Holstebro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Licens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team netIP A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VFF 1 A Logo Viborg FF Viborg FF
VFF 2 B Logo Viborg FF Viborg FF

U 12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 13  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Balle FC B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Depeche A Logo AC Horsens AC Horsens
ikast drengene Logo Ikast fs Ikast fs
jensens truck service B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Rosenberg Malerfirma A Logo AC Horsens AC Horsens
Skiller Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team SNORK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tjele vest sport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Viborg Søndermarken 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U 13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside/VFF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside/VFF
Eastside/VFF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside/VFF
Kjellerup IF C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Mejrup 1 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
SIF q U13 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
SIF q U13 2 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U 14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Sills drenge C Logo Bording KFUM Bording KFUM

U 14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bennys Bisser Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Bennys bombere A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Helsted Fremad IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad IF.
Kjellerup IF C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Krøllebøllerne A Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Krølles Tøser B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Skive Ik C Logo Skive IK Skive IK

U 15/16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Sif Q - 1 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sif Q - 2 Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sif Q - 3 Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sif Q - 4 Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U 16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
ALKA FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KAK Holdsamarbejde
Kajs drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kalles knaldperler A Logo Brande IF Brande IF
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Kjellerup IF B Logo Kjellerup if Kjellerup if
SUB 88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U 17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U 17/18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alhedens IF Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SIF Q 1 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
SIF Q 2 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
SIF Q u16 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team 10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa IF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 C Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kjellerup IF A Logo Kjellerup IF Kjellerup IF

U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KIF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF

U9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Kjellerup IF
Sted: Kjellerup hallen
Adresse: Tinghusvej 6
Postnr: 8620
By: Kjellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter