Deltagere til FCM SAMFUND Støttecup 3. af 4

HYLENDE SJOVT FODBOLDSTÆVNE - Med et velgørende formål for øje, byder FCM SAMFUND velkommen til et storslået indendørs fodboldstævne. Med 37 rækker af 16 hold, kræves der både tid og plads. Derfor afholdes stævnet over fire weekender i forskellige haller.

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dreamteam FC A Logo Herning KFUM Herning KFUM
Mejdal A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Billund IF B Logo Billund IF Billund IF
Footballfever FC B Logo Herning KFUM Herning KFUM
Mejdal B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Sunds 1 B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Sunds 2 B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening

U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejdal C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK

U13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejrup GU 1 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup GU 2 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup GU 3 C Logo Mejrup GU Mejrup GU
Team 2005 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ibra Allstars C Logo Billund IF Billund IF

U7  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 1 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 3 B Logo Brande IF Brande IF
Grindsteds drenge B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Ikast KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sunds IF 1 B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Sunds IF 2 B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
TB&C Skjern B Logo Skjern GF Skjern GF
Tjørring IF 1 B Logo Tjørring IF Tjørring IF

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gadesalonens drenge A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Sik 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Sik 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Tarp B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Sik 4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 5 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Tørring/Ølholm C Logo Tørring IF Tørring IF

Arrangør: FC Midtjylland
Sted: Brande Hallerne
Adresse: Ole Bendix Vej 1
Postnr: 7330
By: Brande
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 09-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter