Deltagere til FCM SAMFUND Støttecup 3. af 4

HYLENDE SJOVT FODBOLDSTÆVNE - Med et velgørende formål for øje, byder FCM SAMFUND velkommen til et storslået indendørs fodboldstævne. Med 37 rækker af 16 hold, kræves der både tid og plads. Derfor afholdes stævnet over fire weekender i forskellige haller.

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dreamteam FC A Logo Herning KFUM Herning KFUM
Mejdal A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Billund IF B Logo Billund IF Billund IF
Footballfever FC B Logo Herning KFUM Herning KFUM
Mejdal B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Sunds 1 B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Sunds 2 B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening

U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejdal C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK

U13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejrup GU 1 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup GU 2 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup GU 3 C Logo Mejrup GU Mejrup GU
Team 2005 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ibra Allstars C Logo Billund IF Billund IF

U7  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 1 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 3 B Logo Brande IF Brande IF
Grindsteds drenge B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Ikast KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sunds IF 1 B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Sunds IF 2 B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
TB&C Skjern B Logo Skjern GF Skjern GF
Tjørring IF 1 B Logo Tjørring IF Tjørring IF

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Sik 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Tarp B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Sik 4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 5 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Tørring/Ølholm C Logo Tørring IF Tørring IF

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gadesalonens drenge A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Sik 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

Arrangør: FC Midtjylland
Sted: Brande Hallerne
Adresse: Ole Bendix Vej 1
Postnr: 7330
By: Brande
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 09-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Følg Staevner.dk på Twitter