Deltagere til VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10

VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 KUNST-BALLERUP INDOOR CLUB-KUNST. U9 OG U10 A OG BC RÆKKEN. 4 baner max 16 hold, pokaler til nr. 1-2-3 i hver række, max 2 timer og det er slut. NR. 1-2- fra hver pulje videre til slutspilskampe.

U-10 (2008)  | BC  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 13-15 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Bayern drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
City drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG El-Service C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Montage C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Q-Auto B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
LUI 1 B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
LUI 2 B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Vindinge IF B Logo Vindinge IF Vindinge IF

U-10 (2008)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 1430-16 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tigerne-1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tigerne-2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-9 (2009)  | BC  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 10-12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 2009 hold 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Barcalona B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
BK Frem C Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
FC Nakskov 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Real Madrid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Tune B Logo Tune IF Tune IF

U-9 (2009)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 1130-1330 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Barca drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Nakskov 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Juventus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Real drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -


Sted: Ballerup indoor club
Adresse: TELEGRAFVEJ 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 17-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter