Deltagere til VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10

VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 KUNST-BALLERUP INDOOR CLUB-KUNST. U9 OG U10 A OG BC RÆKKEN. 4 baner max 16 hold, pokaler til nr. 1-2-3 i hver række, max 2 timer og det er slut. NR. 1-2- fra hver pulje videre til slutspilskampe.

U-10 (2008)  | BC  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 13-15 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Bayern drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
City drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG El-Service C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Montage C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Q-Auto B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
LUI 1 B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
LUI 2 B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Vindinge IF B Logo Vindinge IF Vindinge IF

U-10 (2008)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 1430-16 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tigerne-1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tigerne-2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-9 (2009)  | BC  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 10-12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 2009 hold 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Barcalona B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
BK Frem C Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
FC Nakskov 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Real Madrid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Tune B Logo Tune IF Tune IF

U-9 (2009)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 1130-1330 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Barca drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Nakskov 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Juventus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Real drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -


Sted: Ballerup indoor club
Adresse: TELEGRAFVEJ 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 17-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Følg Staevner.dk på Twitter