Deltagere til VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10

VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10. KUNST-BALLERUPINDOORCLUB-KUNST. 4 baner max 16 hold, pokaler til nr 1-2-3 i hver række, max 2 timer og det er slut. NR. 1-2 fra hver pulje videre til slutspilskampe

U-10  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag kl 1430-16 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Hekla Kyoto Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla United Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla

U-7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag kl 10-12 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
BK FIX A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX

U-8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag kl 1130-1330 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Barca drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Real drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-9  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag kl 13-15 ca

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: BALLERUP INDOOR CLUB
Adresse: TELEGRAFVEJ 6
Postnr: 2750
By: BALLERUP
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 24-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP TØZER B/C stævne
10. feb 2018
Drachmann Cup 2017
25. - 26. nov
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Sparekassen Sjælland Cup 2017/18
9. dec 2017 - 6. jan 2018
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bramdrupdam Cup 2017
10. - 19. nov
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Løjt IF Cup 2017
24. - 26. nov
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
Munkebo Cup
17. - 19. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Gladsaxe VIF Cup 2017
10. - 12. nov
Sparekassen Vendsyssel Cup
16. - 18. feb 2018
Åbent kommunemesteskab for Holstebro Kommune.
26. jan - 4. feb 2018
Nørhalne Elite Cup
10. - 12. maj 2018
Nørhalne Cup
10. - 12. maj 2018
Nr. Lyn Cup 2018
19. - 21. jan 2018
Dana Cup Hjørring 2018
23. - 28. jul 2018
Odder Cup 2018
18. - 21. maj 2018
Grenaa IF Cup 2017
27. - 28. dec
Daglibrugsen cup Harboøre 2017
17. - 19. nov
Taastrup Cup 2017
5. nov
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017
28. okt
SGIF novemberstævne 2017
4. - 5. nov
Futsalstævne
12. nov
Jelling Firma-& Gadefodbold
12. nov 2017 - 25. feb 2018
Ministævne AB Tårnby U8
29. okt
Hårlev CUP
28. okt
Fortuna Sydbank Cup 2017
28. okt
U9 Gentofte Futsal Cup
5. nov - 17. dec
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Følg Staevner.dk på Twitter