Deltagere til TPI REMA1000 CUP 2018

FYNS største åbne stævne for alle. Afholdes 12-14 og 19-21 januar 2018. I U8-U15 går alle videre til A+B slutspil. Sidste år deltog mere end 400 hold. Spilledato + ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange. Mulighed for overnatning og bespisning.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

40 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør d. 20 kl. 09-14

Holdnavn Niv Logo Klub
ALLESTED 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet allested
ALLESTED 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet allested
allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B 67 C Logo B.67 B.67
BBB 1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 3 C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM 2 A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM 3 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Brylle C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 C Logo Dalum IF Dalum IF
fc storebælt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fjordager 1 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 3 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
HPTI 1 B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Korup-Ubberud 1 A Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup-Ubberud 2 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup-Ubberud 3 C Logo Ubberud IF Ubberud IF
Næsby BK 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby BK 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby BK 3 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby BK 4 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup 1 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup 2 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Søhus Stige Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Tommerup B Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U10 piger  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d. 13 kl. 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
EGB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EGB
Marienlyst Gunners C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst United B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
MG&BK C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OTTERUP 1 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
OTTERUP 2 A Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Søhus Stige C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Tpi pigerne B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI

U11 drenge  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d. 20 kl. 11-16

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalby if B Logo Dalby IF Dalby IF
Dalum IF Rød A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF Sort A Logo Dalum IF Dalum IF
Korup/ubberud B Logo Korup IF Korup IF
Morud B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Munkebo BK B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 3 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Odense KFUM 1 B Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM 2 C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
OKS BLÅ A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Oks c C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS RØD A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
OKS STRIBET B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Sanderum Boldklub 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 3 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 5 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Vinding SF 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 piger  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d. 13 kl. 11-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
fjordager if B Logo fjordager if fjordager if
Fortuna Svendborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Svendborg
Otterup Pigerne B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skeby GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
Søhus Stige 1 C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Tåsinge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tåsinge f.b.
Vamdrups piger B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Årslev 1 A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev 2 C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U12 drenge  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør d. 20 kl. 14-20

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Blå ugler A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
BM 1 Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM 2 Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM 3 Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Dalby IF B Logo Dalby IF Dalby IF
De hvide løver fra Thurø A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
DLO Rengøringsservice B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team DLO-Rengøring
FIF Logo Fjordager IF Fjordager IF
Legenderne A Logo Dalum IF Dalum IF
Morud IF 1 A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud IF 2 A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
SFB 1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SFB 2 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SFB 3 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Team Licens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Sputnik A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tommerup A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 5 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Vikingerne B Logo Dalum IF Dalum IF

U12 piger  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d. 13 kl. 12-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BM Black A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM White B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Dalum 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Pigerne A Logo Dalum IF Dalum IF
OKS-pigerne C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Søhus Stige 1 C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige 2 B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Sølvsteen Autoteknik B Logo FC Horsens FC Horsens
TPI Hvid B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI Rød A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Årslev 2 Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U13 drenge  | Herrer/Drenge

27 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 14 kl. 13-19

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
car4flex Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Gutterne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Morud 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
Morud 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
Otterup Sort B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup Stibet B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Paper Consult 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Paper Consult 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Paper Consult 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skiller kongerne B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
SKR17 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
SKR17 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
Skårup U13 C Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
The Dream team A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
The hotdogs C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
The Kings C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
The Knights C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Tommerup A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Årslev 1 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev 2 C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 19 kl. 18-21

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Red/White B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
F16 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkeby IF
KRFK B Logo KRFK KRFK
Sanderum 1 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Tarup/Paarup IF (3) B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tarup/Paarup IF (4) C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI Hvid C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI Rød A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U14 drenge  | Herrer/Drenge

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d. 13 kl. 14-21

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue army A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OB
Blue Birds A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
fc Rødderne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Underdogs Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Privat
Filistrøse minoriteter juniors A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KMD1 A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KMD2 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KRFK B Logo KRFK KRFK
middelfart A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet mgogbk
middelfart A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet mgogbk
Næsby 2 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 4 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
sanderum 2 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skårup 1 Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
Skårup 2 Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
Team InCom/netIP A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Team JABB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Team Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Team PlayStation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Årslev A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U14 piger  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre d. 19 kl. 19-23

Holdnavn Niv Logo Klub
BechGranit.dk A Logo FC Horsens FC Horsens
BM piger - "hold blå" A Logo Marienlyst Marienlyst
BM-piger "hold hvid" Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM-piger "hold rød" Logo Marienlyst Marienlyst
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Årslev A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev Boldklub 2 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U15 drenge  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d. 13 kl. 15-23

Holdnavn Niv Logo Klub
Diablos FC A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Fogeden Kommer A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hold 4 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Korup 1 B Logo Korup IF Korup IF
Korup 2 Logo Korup IF Korup IF
Korup 3 Logo Korup IF Korup IF
KR 70 B Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
KR 70 2 B Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
Nr. Lyndelse/Søby FC 1 A Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse/Søby FC 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
OB 1 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Sukkerdåserne B Logo Horsens FS Horsens FS
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 5 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 6 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 7 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
VB Nyborg 1 A Logo Nyborg G&IF Nyborg G&IF
VB Nyborg 2 B Logo Nyborg G&IF Nyborg G&IF
VB Nyborg 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nyborg GIF Fodbold
Aarup A Logo Aarup Boldklub Aarup Boldklub

U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre d. 19 kl. 20-24

Holdnavn Niv Logo Klub
Næsby BK A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby BK 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
TOQ Marienlyst 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
TOQ Marienlyst 2 A Logo Marienlyst Marienlyst
TPI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U16 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør d. 20 kl. 18-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Single Ladies A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI

U17 drenge  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 12 kl. 18-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
depotet Vestfyn A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
EZE Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Bazooka B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FREJA DRENGENE A Logo Horsens Freja Horsens Freja
Mighty mkg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Morud IF1 C Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud IF2 C Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
MS10´s Drenge A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Munkebo BK B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Nyborg Gymnasium A Logo Nyborg G&IF Nyborg G&IF
næsby4 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Onde krager A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skibhusdrengene A Logo Marienlyst Marienlyst
Strib Idrætefterskole C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sønderborg Ungdomsskole Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 5 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U18 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør d. 20 kl. 19-24

Holdnavn Niv Logo Klub
EGB1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EGB
EGB2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EGB
MG & BK A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Team Odense Q A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U19 drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 12 kl. 20-24

Holdnavn Niv Logo Klub
30!! C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Boldmongolerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hjerup FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Munkebos talenter B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
PDIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet pdif
Schillings Tropper A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sparekassen Kronjylland A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U5 drenge (3 mands)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 21 kl. 09-13

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge (3 mands)  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 21 kl. 09-13

Holdnavn Niv Logo Klub
Allested C Logo Allested U & I Allested U & I
Dalum U5 - hold 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalum
Dalum U5 - hold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalum
Dalum U5 - hold 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalum
Fraugde Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Kerteminde BK - U5 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Middelfart 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Næsby Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 1 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Otterup Boldklub Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SUB Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U7 drenge (3 mands)  | Herrer/Drenge

33 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 21 kl. 11-15

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB - hold 1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB - hold 2 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB - hold 3 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Bogense 1 C Logo Bogense G & IF Bogense G & IF
Bogense 2 C Logo Bogense G & IF Bogense G & IF
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
MG&BK1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK2 A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Nr.Lyndelse/Søby Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Næsby 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næsby
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 4 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 5 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 6 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OKS 1 Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup Boldklub Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SUB Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 5 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 6 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 7 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U7 piger ( 3 mands)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 21 kl. 11-15

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge (5 mands)  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 14 kl. 09-15

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BM1 B Logo Marienlyst Marienlyst
BM2 B Logo Marienlyst Marienlyst
Dalum IF 1 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Fraugde GIF B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Korup B Logo Korup IF Korup IF
Lind drengene A Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 3 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB2 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Otterup U8 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
RB 27 DE STY'R Logo Ringe Boldklub Ringe Boldklub
Søndersø 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søndersø Boldklun
Søndersø 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søndersø Boldklun
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Vi er hvide vi er blå vi er ikke til at slå Ringe B Logo Ringe Boldklub Ringe Boldklub

U8 piger (3 mands)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 21 kl. 11-15

Holdnavn Niv Logo Klub
TPI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI tøserne C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U9 drenge (5 mands)  | Herrer/Drenge

43 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn d. 21 kl. 13-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allesø Fodbold
Allesø 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allesø Fodbold
B 67 B Logo B.67 B.67
BM A Logo Boldklubben marienlyst Boldklubben marienlyst
Brenderup IF B Logo Brenderup IF Brenderup IF
Dalum Hvid A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Rød A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Sort B Logo Dalum IF Dalum IF
Fraugde 1 Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Hg 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Kerteminde A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kfum 1 C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Korup-Ubberud 1 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup-Ubberud 2 C Logo Ubberud IF Ubberud IF
LokalBolig Vejle 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LokalBolig Vejle 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Morud B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Nyborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nyborg
Nyborg 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nyborg
Nyborg 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nyborg
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 4 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OKS 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 4 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SfB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Søhus Stige Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige 2 Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tved 1 B Logo Tved Boldklub Tved Boldklub
Tved 2 C Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U9 piger (5 mands)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d. 13 kl. 09-13

Holdnavn Niv Logo Klub
middelfart C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Skt. Klemens Pigerne B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
TPI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Arrangør: Tarup Paarup IF
Sted: Paarup Hallerne
Adresse: Paarupvej 21
Postnr: 5210
By: Odense NV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 18-01-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter