Deltagere til Herlev Julecup 2017

Igen i år holder vi Julecup i Herlev hallen. Om formiddagen spiller de mindste på 1/2 bane og efter middag spiller de større hold på fuld bane. Der er god plads til børn og voksne i Hallen. Vi glæder os til at se Jer i Herlev.

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør B B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
HI Hvid A Logo Herlev IF Herlev IF

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GFA GRÅ B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
GFA SORT B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
HI Blå B Logo Herlev IF Herlev IF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farmor & Farfar B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Gundsølille Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Gundsølille 2 Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HI U11 B Logo FC Herlev FC Herlev
Løverne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MMLiving B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Mormor & Morfar B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Skovshoved Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Herlev 1 B Logo Herlev if Herlev if
Herlev 2 Logo Herlev if Herlev if
Team HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tingbjerg FK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
farums 2. hold B Logo farum boldklub farum boldklub
Holbæk Sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
J.A AUTO Logo B1903 B1903
KB A2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skjold Hvid B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold Rød B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13  | -  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Orient pigerne C Logo Orient GIF Orient GIF
U13 - Blå Logo Herlev IF Herlev IF
U13 - Hvid Logo Herlev IF Herlev IF

U15  | -  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sent eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Herlev If Blå Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev If Grøn Logo Herlev IF Herlev IF
Kattinge Caravan Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Orient girls C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient tøserne C Logo Orient GIF Orient GIF

U5  | -  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosenhøj Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sengeløse mix Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U6  | -  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
A.G.F. Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
B.93 2012 PMC Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Dogan Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B93 Dogan2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BK Union B Logo Boldklubben Union Boldklubben Union
Gundsølille Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hekla U6 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI 1 Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KBQ4-1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ4-2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj Logo rosenhøj bk rosenhøj bk
Rosenhøj 2 Logo Rosenhøj bk Rosenhøj bk
Stenløse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenløse Bold Boldklub
Stenløse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenløse Bold Boldklub

U7  | -  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Drengene A Logo Husum boldklub Husum boldklub
Drengene Logo Husum boldklub Husum boldklub
Herlev 1 (U7) B Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev 2 (U7) B Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev 3 (U7) C Logo Herlev IF Herlev IF
HIF BASSERNE1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
HIF BASSERNE2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
Kastrup 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
SSB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Studenter Settlementets Boldklub
Stenløse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenløse Bold Boldklub
Stenløse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenløse Bold Boldklub
Stenløse 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenløse Bold Boldklub

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
A-fa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet amager-fodboldakademi
B1903 Løver A Logo B1903 B1903
Bk Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Herlev IF A A Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF B1 B Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF B2 B Logo Herlev IF Herlev IF
KBU8B - BLÅ B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Gepard B Logo B1903 B1903
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK83 Næstved C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83
FB RØD 10 C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FBs tigre C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Skjoldrødder B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Tuse IF Logo Tuse IF Tuse IF

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
B1903 1 A Logo B1903 B1903
B1903 2 A Logo B1903 B1903
BSF1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
GVI I A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
Holbæk B&I - A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U9  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
AB Tårnby Øst B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 3 B Logo B1903 B1903
BSF2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Tiger B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GVI II B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HI 2 B Logo Herlev IF Herlev IF
Holbæk B&I - B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Måløv B Logo Måløv boldklub Måløv boldklub
Vestamager B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Vestamager 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby

Arrangør: Herlev IF
Sted: Herlev Hallen
Adresse: Tvedvangen 198
Postnr: 2730
By: Herlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 29-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter