Deltagere til Sparekassen Bredebro Cup

Sparekassen Bredebro Cup er et traditionsrigt julestævne. Der er masser af spurtpræmier for flotte scoringer og gode redninger. Personlige præmier til nr. 1 og 2 i alle rækker. I U6,U7,U8 og U9 er der medaljer til alle.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro B Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Ensted IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
Højer Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Lunderskov Boldklub B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Løgum Logo Løgum IF Løgum IF
Starup U10 C Logo Starup UIF Starup UIF
Team vest 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
Team Vest 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
Toftlund Logo Toftlund IF Toftlund IF
TSF B Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder A Logo Tønder SF Tønder SF

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bonusdrengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Bredebro C Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Dansk Entreprenørservice & Bjarne Malers drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løgum 1 Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum 2 Logo Løgum IF Løgum IF
Møgeltønder C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
Møgeltønder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Dreamteam 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
Dreamteam A C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
Team vest 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team vest
Team Vest 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team vest
Tjæreborg IF C Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF
VSF-1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro C Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Fart bøllerne B Logo Frifelt Sportsforening Frifelt Sportsforening
Felsted if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted if
Højer Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Luksuspleje A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Løgum Logo Løgum IF Løgum IF
RØB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBI
Team EFB A Logo Esbjerg fB Esbjerg fB
Team HiFive B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skærbæk Tøserne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest

U13 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro 1 Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Bredebro 2 Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
ikast drengene A Logo Ikast fs Ikast fs

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Højer/MUIF/TSF Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Tjæreborg IF 1 B Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF
Tjæreborg IF 2 C Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Krogaspe Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet krogaspe
Løgum 1 Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum 2 Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum 3 Logo Løgum IF Løgum IF

U14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jerne B Logo Jerne IF Jerne IF
Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
d' teletubbies B Logo Varde IF Varde IF
Fyn Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Krogaspe Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet krogaspe
Tønder SF Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jerne B Logo Jerne IF Jerne IF

U16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF Drengene B Logo Billund IF Billund IF
Bo og de gou B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Brede United Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Frifelt Logo Frifelt Sportsforening Frifelt Sportsforening
Ghetto Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løgum Logo Løgum IF Løgum IF
Nik en skalde uden at blinke A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U16 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Visby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet visby if

U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Det danske folkeparti Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U18 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Højer/Tønder Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening

U19 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FC hygge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Højer/Visby Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Sundesved Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tønder
Znickis Sømænd Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro 1 B Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Møgeltønder C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
Team Vest Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
Tønder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tønder SF Logo Tønder SF Tønder SF

U7 Mix  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerskov Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Agerskov
Bredebro B Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Løgum Logo Løgum IF Løgum IF
Starup 1 og Starup 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team vest 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
Team Vest 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
Toftlund Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tsf 1 Logo Tønder SF Tønder SF
Tsf 2 Logo Tønder SF Tønder SF

U8 drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerskov Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Agerskov
Bredebro B Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Hviding C Logo Hviding IF Hviding IF
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Team vest 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
Team Vest 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
Team Vest 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
TSF B Logo Tønder SF Tønder SF
Tsf 2 B Logo Tønder SF Tønder SF

U9 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro 1 B Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Bredebro 2 B Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Løgum 1 Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum 2 Logo Løgum IF Løgum IF
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
SHIF Skanderup Drenge 1 C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF
Skærbæk 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team vest
Skærbæk 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team vest
Starup 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Tønder sf 1 B Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 2 B Logo Tønder SF Tønder SF

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Team Vest Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team vest

Arrangør: Bredebro idrætsforening
Sted: Bredebro Idrætscenter
Adresse: Langagervej 64
Postnr: 6261
By: Bredebro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-12-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter