Deltagere til Dansk Revision Cup 2017

SIF Fodbold Assentoft og Dansk Revision Randers har fornøjelsen af, at invitere til Dansk Revision Cup i Assentofthallerne den 28. & 29. December 2017 for drenge og piger.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF U10 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA GL/A drenge A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
SIF 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA B drenge B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
nord advertising A/S B Logo Stautrup IF Stautrup IF
SIF 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF U11 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sif 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF U12 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup SF C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U14 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U14 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U14 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (3mands) A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (3mands) B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Romalt IF B Logo Romalt IF Romalt IF
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U6 (3mands) C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (3mands) A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (3mands) B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (3mands) C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if B Logo Allingåbro if Allingåbro if
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U8 C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF 1 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Auning IF 2 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U9 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: SIF Assentoft
Sted: Assentofthallerne
Adresse: Stadionvej 41
Postnr: 8960
By: Randers SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 07-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP TØZER B/C stævne
10. feb 2018
Drachmann Cup 2017
25. - 26. nov
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Sparekassen Sjælland Cup 2017/18
9. dec 2017 - 6. jan 2018
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bramdrupdam Cup 2017
10. - 19. nov
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Løjt IF Cup 2017
24. - 26. nov
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
Munkebo Cup
17. - 19. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Gladsaxe VIF Cup 2017
10. - 12. nov
Sparekassen Vendsyssel Cup
16. - 18. feb 2018
Åbent kommunemesteskab for Holstebro Kommune.
26. jan - 4. feb 2018
Nørhalne Elite Cup
10. - 12. maj 2018
Nørhalne Cup
10. - 12. maj 2018
Nr. Lyn Cup 2018
19. - 21. jan 2018
Dana Cup Hjørring 2018
23. - 28. jul 2018
Odder Cup 2018
18. - 21. maj 2018
Grenaa IF Cup 2017
27. - 28. dec
Daglibrugsen cup Harboøre 2017
17. - 19. nov
Taastrup Cup 2017
5. nov
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017
28. okt
SGIF novemberstævne 2017
4. - 5. nov
Futsalstævne
12. nov
Jelling Firma-& Gadefodbold
12. nov 2017 - 25. feb 2018
Ministævne AB Tårnby U8
29. okt
Hårlev CUP
28. okt
Fortuna Sydbank Cup 2017
28. okt
U9 Gentofte Futsal Cup
5. nov - 17. dec
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Følg Staevner.dk på Twitter