Deltagere til Dansk Revision Cup 2017

SIF Fodbold Assentoft og Dansk Revision Randers har fornøjelsen af, at invitere til Dansk Revision Cup i Assentofthallerne den 28. & 29. December 2017 for drenge og piger.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Db1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hammel GF 1 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 2 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SMIFF 1 B Logo SMIFF SMIFF
SMIFF 2 B Logo SMIFF SMIFF

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Db2 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
TRIF 1 Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 2 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vivild if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vivild if

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
SIF U10 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA GL/A drenge A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
FCB Hammel Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
SIF Assentoft 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Team Restudy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vinding SF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vorup fb 1 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF/NBK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
ASA B drenge B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Auning IF Blå B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
FC Horsens - Sort B Logo FC Horsens FC Horsens
Hammel Madrid Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel United Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
I.K. Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
KHIF 1 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
nord advertising A/S B Logo Stautrup IF Stautrup IF
RK07 1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
RK07 2 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Trif1 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vorup fb 2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF/NBK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Auning IF Hvid C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
HEI C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
I.K. Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Jarl Arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
KHIF 2 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF3 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
NBK/AIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
SIF Assentoft 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
team østjylland 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Trif2 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
SIF U11 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Romalt U 11 B Logo Romalt IF Romalt IF
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Team Clips Group A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens IF 1 B Logo Assens IF Assens IF
Kristrup Boldklub Logo Klinte Grindløse IF Klinte Grindløse IF
luksuspleje A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sif 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens IF 2 C Logo Assens IF Assens IF
Hatting-Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Kristrup Boldklub C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U12 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF U12 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kristrup Boldklub B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
PFU05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blå-Hvide Haka-Huh A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
SIF 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skiller Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VSK Aarhus 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
SIF 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SMIFF 1 B Logo SMIFF SMIFF
VSK Aarhus 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
De Seje Hedenstedgutter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
SIF 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup SF C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SMIFF 2 C Logo SMIFF SMIFF
SMIFF 3 C Logo SMIFF SMIFF

U14 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Kolt/Hasselager IF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
SIF 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team AIF/KKIK B Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U14 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Kolt/Hasselager IF C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
SIF 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U14 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Romalt IF A Logo Romalt IF Romalt IF

U14 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
hlif C Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
Romalt IF 2 B Logo Romalt IF Romalt IF
Skødstrup B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U6 (3mands) A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skødstrup SF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Skødstrup SF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF

U6 (3mands) B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Romalt IF B Logo Romalt IF Romalt IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U6 (3mands) C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
PFU05 U6 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Vorup FB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U7 (3mands) A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (3mands) B  | B  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if B Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
DB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dronnigborg boldklub
DB 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dronnigborg boldklub
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Alliancen 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
M&M drengene B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Romalt IF B Logo Romalt IF Romalt IF
Romalt IF 2 B Logo Romalt IF Romalt IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Vorup FB (1) B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB A A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI U7 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI

U7 (3mands) C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Alliancen 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
OIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
PFU05 U7 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Spentrup IF U7 C Logo Spentrup IF Spentrup IF

U8 A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hornslet IF 1 A Logo Hornslet IF Hornslet IF
IF Lyseng A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
TRIF Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Viborg ff Logo viborg ff viborg ff

U8 B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if B Logo Allingåbro if Allingåbro if
Hadsten SK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hornslet IF 2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
IF Lyseng B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U8 C  | C  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF 1 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Auning IF 2 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Bedstemor med slag i C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
DB Fodbold C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hadsten SK C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Murerfirmaet Bak-Nielsen C Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
spentrup if C Logo spentrup if spentrup if
TRIF C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
If alliancen A Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Kristrup Boldklub A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Auning IF 2 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG 3 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 4 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Spentrup IF B Logo Spentrup if Spentrup if
Stavtrup I.F. 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I.F.
Stavtrup I.F. 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I.F.

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Ifa 1 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Kristrup Boldklub C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Spentrup IF Logo Spentrup if Spentrup if
Stavtrup I.F. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I.F.
TST C Logo tst/Sabro tst/Sabro
Vivild if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vivild if

U9 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Vorup FB A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

Arrangør: SIF Assentoft
Sted: Assentofthallerne
Adresse: Stadionvej 41
Postnr: 8960
By: Randers SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 07-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter