Deltagere til Teamvest-CUP 2017

Kom til indendørs Ungdoms-fodboldstævne den 17-18 og 19 november 2017 i vores super fritidscenter i Skærbæk (6780).Stævnet er over 3 dage. U19/senior spiller fredag. U10-U12 lørdag og U6-U9 søndag. Arrangør: Teamvest ungdomsfodbold

Senior - U19 Dr.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Flæskes Tæskehold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ---
Ravsted UI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ravsted
TK Belægning A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnvej Biler Grindsted B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF

U10 Dr.  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro IF B Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Sønderris SK B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Teamvest 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Teamvest
Teamvest 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Teamvest
Toftlund iF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Toftlund

U10/U11 Pi.  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dreamteam 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
Dreamteam A C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
Seje tøser Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
teamvest 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet teamvest
teamvest 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet teamvest
Varde 1 B Logo Varde IF Varde IF
Varde 2 B Logo Varde IF Varde IF

U11 Dr.  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dansk Entreprenørserice & Bjarne Malers drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sædding-Guldager IF 1 C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Sædding-Guldager IF 2 C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
teamvest Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet teamvest

U12 Dr.  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Højer IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højer IF
Løgum IF C Logo Løgum IF Løgum IF
Ribe BK 1 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Teamvest 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Teamvest
Teamvest 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet teamvest

U12 Pi  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bredebro IF
Møgeltønder C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
Teamvest Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Teamvest

U7  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bredebro
Gauerslund IF 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Kvik 70 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roager if
Løgum if Logo Løgum if Løgum if
Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
teamvest 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Teamvest
Teamvest 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet teamvest
Toftlund Logo Toftlund IF Toftlund IF
Varde 3 Logo Varde if Varde if
Varde if (U7 Piger) Logo Varde if Varde if
Varde if 1 Logo Varde if Varde if
Varde if 2 Logo Varde if Varde if

U8  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EIS Thunder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg International School
Ribe BK 1 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 3 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
SGI 1 Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
SGI 2 Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Spangsbjerg if 1 B Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Spangsbjerg if 2 B Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
teamvest 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skærbæk
Teamvest 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skærbæk
teamvest 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skærbæk
Visby IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Visby

U9 Dr.  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ask C Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Bredebro C Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
EIS Thunder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg International School
EIS Thunder 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg International School
Hjerting IF 1 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 2 Logo Hjerting IF Hjerting IF
højer IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højer IF
kvik 70 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roager if
Løgum if B Logo Løgum IF Løgum IF
spangsbjerg if 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet spangsbjerg
Spangsbjerg if 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spangsbjerg
Team Vest B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk ungdomsboldklub
Team Vest 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk ungdomsboldklub
Team Vest 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk ungdomsboldklub
Tjæreborg IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjæreborg
toftlund if B Logo Toftlund IF Toftlund IF

U9 Pi.  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ribe 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ribe
Ribe 2 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Teamvest 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Teamvest
Teamvest 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet teamvest


Sted: Skærbæk Fritidscenter
Adresse: Storegade 46
Postnr: 6780
By: Skærbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 05-11-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter