Deltagere til Åbne Syddanske PIGE Inde- Mesterskaber

Åbne Syddanske Pige Inde Mesterskabet. Præmie pulje på mere end 60.000,- Der spilles i 2 rækker: 1 Elite række 1 Bredde række (LIGA1 piger må ikke deltage her) Som noget nyt kan teamtrænerne deltage i konkurrencen om billetter til RockUnderBroen

U12  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Red/White A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
FC Kolding Nord 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord 2 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Fodboldpigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skjern
KFUM Pigerne B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM

U12  | 2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Black B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
FC Kolding Nord 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
SMH Rideudstyr Vejle B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Fredericia KF U13 Girls A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fredericia KF
HFK 2 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
RM FEMININO A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U13  | 2  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM White B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
FC Kolding Nord 4 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Skanderborg V B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg X B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Fredericia KF U13 Piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fredericia KF
Hedensted if B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HFK 3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HSV B Logo Brødeskov if Brødeskov if
Sanistål B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TPI B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U14  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag efter middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BechGranit.dk A Logo FC horsens FC horsens
Fredericia U14 Girls A BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
HFK U13 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Marienlyst A Logo Marienlyst Marienlyst
TPI A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Wild Mountain A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U14  | 2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag efter middag

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 Pirates B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 Tigers B Logo FA 2000 FA 2000
HSV B Logo Brødeskov if Brødeskov if
KF U14 pigerne B BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
TEAM BLÅHOLM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The Unicorns B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15  | 1  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dream Girls A Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Jerne IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg
KoldingQ A Logo KoldingQ KoldingQ
Næsby BK Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Team Thy Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Thy
TOQ Marienlyst 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
TOQ Marienlyst 2 A Logo Marienlyst Marienlyst
TPI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Aalborg / Nørresundby Malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15  | 2  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
Dybbøl 1 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
FC Horsens Logo FC Horsens FC Horsens
HSV B Logo Brødeskov if Brødeskov if
Kolind/Midtdjurs 1 B Logo IF Midtdjurs IF Midtdjurs
Kolind/Midtdjurs 2 B Logo IF Midtdjurs IF Midtdjurs
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
AaBK/Løjt IF 1 A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK/Løjt IF 2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U16  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
EVN A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
FC Darlings A Logo Varde IF Varde IF
Hatting Torsted Stensballe A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Jerne IF A Logo Jerne IF Jerne IF
KoldingQ Logo KoldingQ KoldingQ
Sportigan Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Odense Q A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U16  | 2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Fredericia Girls B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Strib Ild Fluer B Logo strib if strib if
Team Vest C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Team Vest 2 C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
U16 pigerne B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

Arrangør: Taulov/Skærbæk IF
Sted: Elbohallen
Adresse: Tingvejen 24
Postnr: 7000
By: Fredericia
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 01-01-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter