Deltagere til Nytårscup 2017

For 6. år i træk inviterer Sorø Freja til Nytårsstævne i Sorø mellem Jul og Nytår. Der er tilbud for alle.

Herre Motion C  | C  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 30. 18-22

Holdnavn Niv Logo Klub
1883 - Den stod her da jeg kom C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Abo ham ham på Mols linjen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De andre C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Det Lille Bryggeri Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Egedals Bonderøve C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egedals Bonderøve
Hyggeholdet C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Martin og de 5 vigner C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sorø Freja 1 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 3 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Stenlille IF C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Team Easy On Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Herre Senior A-B  | AB  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 18-22

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Sorana A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Casino Næstved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Casino næstved A Logo FC77 - Næstved FC77 - Næstved
Casino næstved Logo FC77 - Næstved FC77 - Næstved
De blå mænd B Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Det lille Bryggeri Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Do the Greizmann B Logo Vetterslev Høm GF Vetterslev Høm GF
FOK’A B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
GG Barca B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Ghadimi A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Junkers drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Retrobutikken Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sorø Freja 1 A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja Old Boys A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja U19 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Vision Gulve Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Kvinde Motion C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 30. 18-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Fladsåpensionister C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Greve Fodbold - Fodbold Fitness C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Lellinge 1 C Logo Lellinge IF Lellinge IF
Lellinge 2 C Logo Lellinge IF Lellinge IF
Sorø Freja U40 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja U60 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

Kvinde Senior A-B  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28. 18-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Gørlev idrætsefterskole B Logo Gørlev Idrætsefterskole Gørlev Idrætsefterskole
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja U18 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U10 Drenge A-B-C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 09-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Blå Dap Team B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Bomberne C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
fc storebælt C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
fc storebælt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FK 05 blå C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FK 05 grøn C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Raketterne B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Ringsted IF - BLÅ B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF - GUL B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF - HVID A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Team AS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team AS
Team Swag C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U10 Piger A-B-C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 09-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Girl power B Logo Kirke Helsinge Idrætsforening Kirke Helsinge Idrætsforening
LBI C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sengeløse u10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sengeløse u10 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
SGIF u9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Super Girls C Logo Kirke Helsinge Idrætsforening Kirke Helsinge Idrætsforening

U11 Drenge A-B-C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 30. 09-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bombers drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Bombers drenge Merløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Bombers drenge United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Ringsted Blå B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted Hvid B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Tøsedrengene C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U11 Piger A-B-C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
God Girls C Logo Kirke Helsinge Idrætsforening Kirke Helsinge Idrætsforening
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Vestegnens piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 27. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Blå hajer A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
De helt vilde B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
HGB Sort A Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Hjorts drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Newells Oldboys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næver Foot Boys A Logo Næstved IF Næstved IF
Team AS RK1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slaglille-Bjernede GI
Team Azzurri A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LBK
The skills Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 27. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Elmo FJ B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holmegaard Rød B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Løverne U11 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Præstø if B Logo Præstø if Præstø if
Team AS RK2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slaglille-Bjernede GI
Team Wonderboys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 27. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Team AS RK3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slaglille-Bjernede GI

U12 Piger A-B-C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 27. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Lynge-Broby B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sorø Freja 1 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Svogerslev tøser A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Høng 1 B Logo Høng GF Høng GF
Høng 2 B Logo Høng GF Høng GF
Høng 3 B Logo Høng GF Høng GF
J.A AUTO B Logo B1903 B1903

U13 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Biflerne fra Baf-by 2 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov

U13 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
LBI grøn Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
LBI hvid Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Svogerslev tøser B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U13 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Sorø Freja U12 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
The Dap-Dap girls Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
The Dap-Dap girls 2 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov

U14 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 30. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 30. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Aros forsikring B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herfølge
Biflerne fra Baf-by 1 Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Biflerne fra Baf-by 2 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Herlufsholm B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
Lynge-Broby B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Olivers Garage A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rodis Autocenter B Logo Næstved IF Næstved IF
Team Cencio. B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TN Anlæg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 30. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
TBK C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
TEAM V. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tøsedrengene C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U14 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldkanon A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde pigefodbold

U14 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
KHI's piget B Logo Kirke Helsinge Idrætsforening Kirke Helsinge Idrætsforening
Næstved If B Logo Næstved If Næstved If
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U14 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U15 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 27. 18-21

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 27. 18-21

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
LBI 1 A Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U15 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Raklev U15 B Logo Raklev GI Raklev GI

U15 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
LBI 2 C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U16 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 30. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Gentlemen´s 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sorø Freja 1 A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U16 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 30. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Allred Allstars Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Nemt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gentlemen´s B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Irepair4you B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
kongevejen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Køge Boldklub B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Listorps IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Listorps IF
Mors drenge B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Sorø Freja 1 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Team GVA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U16 Piger A-B  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29. 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
AVISTA-tøserne A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Solrød Tøserne B Logo Solrød FC Solrød FC
Viby IF B Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening
Viby IF 2 B Logo Viby IF Viby IF

U18 Piger A-B  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28. 18-22

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF tøserne B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sorø Freja 1 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
VIE A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U8 Drenge A-B-C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28. 09-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bombedrengene C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Bombers drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
De blå lyn C Logo FC Storebælt FC Storebælt
Raketterne C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Slagelse B&I 1 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B&I 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B&I 3 Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vemmelev (grøn) A Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U8 Piger A-B-C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28. 09-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Sengeløse U8 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U9 Drenge A-B-C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller:  D. 27. 09-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Barcaerne B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Holbæk B&I B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Køge Boldklub 1 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Slagelse B&I Rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Slagelse B&I Sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Sorø Freja 1 Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Suså If B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Team AS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team AS
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U9 Piger A-B-C  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 27. 09-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby Pige U9 B B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve Lilla B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve Pink B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
HIF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Lynge-Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sengeløse U9 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Up Sengeløse Blå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Vindinge C Logo Vindinge IF Vindinge IF

Arrangør: Sorø IF Freja
Sted: Sorø-Hallerne
Adresse: Ringstedvej 20
Postnr: 4180
By: Sorø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 17-12-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter