Deltagere til Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup

Fjordager IF og Super Brugsen Bullerup inviterer til indendørsstævne i Fjordagerhallen i weekenden 25-26 november. Et stævne hvor der er mulighed for, at vinde en masse spurtpræmier.

U11 - Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 1 A Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 3 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Kambardo 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Kombardo 1 A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Næsby 3 C Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Sanderum BK 1 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum BK 2 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skeby GF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF

U11 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
OTTERUP C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum Boldklub C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skeby GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF

U12 - Drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjordager 1 A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 3 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 4 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Legenderne A Logo Dalum IF Dalum IF
Legenderne 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SKR17 1 B Logo KRFK KRFK
SKR17 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
SMD.dk B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
TPI - 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
tpi-1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Årslev B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U13 - Drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager A A Logo Fjordager if Fjordager if
Fjordager B B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager C C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Kerteminde A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
OB & ik B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Skiller kongerne B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
SKR17 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
THE DREAM TEAM A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
The knights B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U14 - Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Fjordager IF 1 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF 3 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Næsby 2 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Samderum Boldklub 5 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 4 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
White Ops Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Årslev B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U15 - Drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Rød A Logo Marienlyst Marienlyst
BM sort C Logo Marienlyst Marienlyst
Diablos F.C. A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
DigiTach B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fjordager 3 A Logo Fjordager If Fjordager If
Fjordager IF 1 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fogeden Kommer A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fraugde Basserne B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde drengene B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
RI Maskinservice B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U16 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Rød A Logo Marienlyst Marienlyst
Fjordager 1 A Logo Fjordager If Fjordager If
Fjordager 2 B Logo Fjordager If Fjordager If
Hedensted B Logo Hedensted if Hedensted if
Raundahl & Moesby Logo Hedensted IF Hedensted IF
team life B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Fjordager IF
Sted: Fjordagerhallen
Adresse: Strandvejen 39
Postnr: 5240
By: Odense NØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 15-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Følg Staevner.dk på Twitter