Deltagere til Greve Goal Show 2018

Greve Goal Show 2018 Stort indestævne i Greve i februar.

U10 Futsal A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup Boldklub A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 Futsal B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve U10 B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Kastrup Boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
TG80 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TG80

U10 Futsal C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 Claus C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B73 Slagelse C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Greve U10 C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Køge Nord FC 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Køge Nord FC
Køge Nord FC 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Køge Nord FC
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RB1906 - 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Svogerslev C Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub

U10 Futsal D  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Karlslunde IF 4 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RB1906 - 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Ronaldos fætre C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold

U10A Pige 4 spillere  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 18.30 til 19.50 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve fodbold A A Logo Greve fodbold Greve fodbold
Sengeløse u9 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sundby zupergirl A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
U10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

U10BC Pige, 4 spil.  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 15.40 til 19.40 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Bella C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FFK C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Greve fodbold B B Logo Greve fodbold Greve fodbold
Greve fodbold C C Logo Greve fodbold Greve fodbold
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI-1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI-2 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF U10P B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Roskilde 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Sengeløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sengeløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Sundby zupertøser C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U6 - 4 på banen  | Mixede

32 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 8.00 til 11.20

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Hekla U6 X Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U6 Y Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvid - B C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvid - C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvis - A C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Karlslunde U6 1 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Q3 Barca Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Q3 Real Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 4 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løver B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Q2-1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Roskilde KFUM blå Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM hvid Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Tune 1 C Logo Tune IF Tune IF
Tune 2 C Logo Tune IF Tune IF
U6 BLÅ Hold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
U6 BLÅ Hold 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
U6 BLÅ Hold 3 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Vestia 1 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7 - 4 på banen  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag fra 8.00 til 11.20

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Blå 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold hvid 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold hvid 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG blå Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG hvid Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
KB Ajax Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Barcelona Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KIF hold 1 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KIF hold 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løveungerne hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB1906 - 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød FC A B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC B B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC C B Logo Solrød FC Solrød FC
Svogerslev C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
TOF Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vallensbæk IF 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 drenge - A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 11.30 til 13.40 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 Ubivox A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
De Blåhvide Tigre A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Dribleprinserne A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve blå 3 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KB C1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub A A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U8 drenge - B  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.00 til 18.00 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 U8 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Brøndby IF 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 2 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
De gule fighter B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
De gule lyn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
De gyldne stjerner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Fintemestrene B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gadstrup IF B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Greve blå 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve årgang U7 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HVB 2010 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2010 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Kanonkongerne B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KB C2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub B B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U8 drenge - C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.00 til 16.00 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve blå 1 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U9 piger II C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve årgang U7 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Køge Boldklub C C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub C2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Målslugerne C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
TFC C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U8 pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 8.20 til 11.00 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Små støvler (U8/U7) Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Boldklubben Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Brøndby Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Sengeløse U8 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 drenge - A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17.00 til 19.30 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Avarta A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Brøndby IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve Hvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev BK 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ibisi Tigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Rørby-Hvidebæk A Logo Rørby/Værslev IF Rørby/Værslev IF

U9 drenge - B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  10 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14.30 til 18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF Blå B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve Blå Lyn B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid falke. B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid tiger B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
TIIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torslunde-Ishøj
TOF B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Vallensbæk If B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9 drenge - C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 11.30 til 15.30 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Blå Kometer C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Stjerner C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Pink C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
HG 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev BK 5 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vallensbæk IF Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vestamager 1 C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby

U9 pige  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag fra kl. 8.20

Holdnavn Niv Logo Klub
Birkerød Skjold B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
FC Bellabamserne C Logo FC bella FC bella
FFK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frederiksv?rk Fodbold Klub
Greve Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve Lilla B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve Pink C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Hekla C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hekla
HIK U9 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
RPF_U9 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Sengeløse U9 Blå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
U9 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

Arrangør: Greve Fodbold
Sted: Greve Idræts Center
Adresse: Lillevangsvej 88
Postnr: 2670
By: Greve
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 24-01-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter