Deltagere til Eniig - Skals Cup 2017

Det populære og traditionsrige stævne Eniig-Skals Cup for U6 - U19 afholdes igen i år i Skals Idrætscenter. Nyhed: FUTSAL for U14-15-16 dr.! Man kan læse meget mere om stævnet, herunder rækker, påregnede spilletidspunkter, præmier m.m. her på staevner.dk.

Futsal U14-Dr. 2004  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside U14 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
Eastside Viborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
Futsal SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Randers Freja Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
Team AIF/KIK B Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
Team AIF/KKIK B Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
Aalborg Futsal Klub 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Futsal
Aalborg Futsal Klub 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Futsal Klub

Futsal U15-Dr. 2003  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Funder GF/Centrum IF (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Funder GF/Centrum IF
Funder GF/Centrum IF (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Funder GF/Centrum IF (2)
Ikast FS (1) Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS (2) Logo Ikast FS Ikast FS
Rosendal IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosendal
SUB 88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

Futsal U16-Dr. 2002  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gjern/Fårvang IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fårvang IF
IF Centrum/FK 73 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skægkær
MorsØ FC Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC (1)
NUGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NUGF
SIK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viborg Søndermarken
SUB 88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Viborg Søndermarken IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viborg SIK
Åååååååhhhhhh B Logo Brande IF Brande IF

U10 Drenge 2008 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 18/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge 2008 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 18/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Galten FS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten
Houlkær If (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Houlkær
Houlkær IF (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Houlkær
Ik Rosendal C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Løgstrup B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 C Logo Overlund GF Overlund GF
Skive IK-Egeris Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skive IK-Egeris
SUB 88 1 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 3 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer
Aalestrup IF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Aars 1 B Logo Aars IK Aars IK
Aars 2 B Logo Aars IK Aars IK

U11 Drenge 2007 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 18/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mariager IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport (TVS)
Aars IK (1) Logo Aars IK Aars IK

U11 Drenge 2007 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
BMK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
FUIK1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK2 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK3 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Houlkær 2 C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær IF B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Mariager IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK
NUGF Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SUB 88 (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB
SUB88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
TVS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport (TVS)
Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Aars IK Logo Aars IK Aars IK

U11 Piger 2007-08  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast KFUM Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ikast KFUM
KLG (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KLG
Løgstrup C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Morsø FC 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morsø FC
NUGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NUGF
Overlund GF Logo Overlund GF Overlund GF
Romalt IF Logo Romalt IF Romalt IF
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VH08 (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH 08
VH08 (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH 08

U12 Drenge 2006 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 18/11 middag/eftermid

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge 2006 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjelsø/Gedsted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjelsø/Gedsted
Foulum IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum
OGF Logo Overlund GF Overlund GF
SUB 88 (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
VFF1 C Logo Viborg FF Viborg FF

U13 Drenge 2005 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 26/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK

U13 Drenge 2005 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 25/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK (2)
Løgstrup G & IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løgstrup
SUB 88 (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
SUB 88 (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele vest sport
Aars IK Logo Aars IK Aars IK

U13 Piger 2005-06  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 25/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 90 2 B Logo Bmk 90 Bmk 90
BMK U13 piger B Logo BMK 90 BMK 90
Eastside/VFF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside/VFF
Eastside/VFF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside/VFF
Eastside/VFF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside/VFF
FC Thy Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Thy
Foulum IF "lækre piger" Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum IF
IF Jarl Arden Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jarl Arden
MålMaskinerne fra Farsø B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Stjerneholdet A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Vridsted IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vridsted

U14 Drenge 2004 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 26/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge 2004 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 25/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF 1 C Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 3 C Logo Bording IF Bording IF
Brande if B Logo Brande IF Brande IF
Foulum IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum
SUB (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Aalestrup IF Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U15 Drenge 2003 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 26/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bj Bilsyn A Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Bjerringbro IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bjerringbro
Chinos A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fjollehovederne FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hobro Ik Logo Hobro IK Hobro IK
Lemvig A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Løgstør If Logo Løgstør If Løgstør If
Shababs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan Hadsund A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB 88 Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
VSK U15 A Logo Vejlby IK Vejlby IK
West-Vind A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frøstrup hannæs

U15 Drenge 2003 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 26/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
BMK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Hønckes nisser B Logo Stilling IF Stilling IF
Løgstør If Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løgstør
SUB 88 Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Team Brazil B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Lauridsen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vingummi bamserne C Logo Ans IF Ans IF

U15 Piger 2003-04  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 26/11 middag/eftermid

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Crime Riders Logo Brande IF Brande IF
FUIK U14 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Højslev Station (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev
Højslev Station (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev Station
Krøllebøllerne A Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup GU (U15) Logo Mejrup GU Mejrup GU
SUB88 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88

U16 Drenge 2002  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 25/11 eftermid/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Badedyrene Logo Ans IF Ans IF
Billund IF U16-1 B Logo Billund IF Billund IF
Billund IF U16-2 B Logo Billund IF Billund IF
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Mønsted IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mønsted IF
Nissum Penguins B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SUB 88 1 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Under Uret A Logo Viborg FF Viborg FF
Aars IK B Logo Aars IK Aars IK

U18 Piger 2000-2002  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 26/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kvik/aif Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Lunds stjerner Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Nibe B B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Romalt IF Logo Romalt IF Romalt IF
Spar Nords Piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U19 Drenge 1999  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 26/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bolddrengene fra Rebild Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rebild
Dansk Revision FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Den Jyske Sparekasse - Intersport Viborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Randers Tømrerforretning A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rytmiske Bænkevarmere B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Song Gaming B Logo Viby IF Viby IF
Team Interfjord A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tommy Bryghus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U6 Mix 2012  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 18/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø/Ullits IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Farsø
Helsted Fremad (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Helsted Fremad (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Helsted Fremad (3) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Kvik/AIF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Mariager IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager
Sejs Svejbæk IF 2 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs Svejbæk IF 3 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 1 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Skals/Borup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skals/Borup
Skive IK Resen (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skive
Skive IK Resen (2) Logo Skive Ik Skive Ik

U7 Mix 2011  | Mixede

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 18/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 1 Logo BMK 90 BMK 90
Bmk 2 Logo BMK 90 BMK 90
Helsted Fremad (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Helsted Fremad (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Helsted Fremad (3) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Helsted Fremad (4) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Herning KFUM 1 Logo Herning KFUM Herning KFUM
Mejrup GU 1 Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup GU 2 Logo Mejrup GU Mejrup GU
NUGF (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NUGF
NUGF (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NUGF
Overlund GF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Overlund
SIK 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 4 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skive IK - Resen 1 Logo Skive IK Skive IK
Skive IK - Resen 2 Logo Skive IK Skive IK
Spøttrup motion og sport (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spøttrup
Spøttrup motion og sport (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spøttrup
Ulbjerg IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ulbjerg If
Ulbjerg IF (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ulbjerg

U8 Mix 2010  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 18/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF (1) C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
BT-SVIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
HB C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Løgstrup G & IF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løgstrup G & IF
Løgstrup G & IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løgstrup G & IF
MorsØ FC (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
MorsØ FC (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ
NUGF Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
OGF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Sharankan Logo Herning KFUM Herning KFUM
Skive IK Egeris1 C Logo Skive Ik Skive Ik
Stoholm If Logo Stoholm if Stoholm if
Stoholm IF (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stoholm
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Viborg FF 1 A Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 B Logo Viborg FF Viborg FF
Ørslevkloster IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørslevkloster IF
Aalestrup IF Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U9 Mix 2009  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 18/11 formid/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø/Ullits IK (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Farsø/Uliits
Farsø/Ullits IK (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Farsø/Ullits IK
GFG Voel Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Voel
Jarl Arden IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jarl Arden If
Langå IK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Mariager IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager
NUGF (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NUGF
NUGF (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NUGF
Skive IK Egeris Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Resen (1) Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Resen (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skive IK Resen (2)
Skive IK Resen (3) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skive IK Resen
Skive IK Resen (4) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skive
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport

Arrangør: Skals Fodboldforening
Sted: Skals Idrætscenter
Adresse: Kærvej 9
Postnr: 8832
By: Skals
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 16-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Super Brugsen Cup 2018
3. - 4. mar 2018
Fårvang Mini Cup
10. - 11. mar 2018
HOLBÆK CUP 2018
1. - 2. sep 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Nordea Cup 2018
5. - 14. jan 2018
2. juledag i Mønshallerne 2017
26. dec
Følg Staevner.dk på Twitter