Deltagere til spar nord cup 2017

Roskilde Boldklub Indbyder til indefodboldstævne i dagene 27.- 30. december i Roskilde Kongrescenter Bauhaus Arena, Møllehusvej 15 - 59. udgave Stævnerne på ½ bane afvikles i puljer á 5 hold og der spilles uden resultater. I rækkerne U 14 - U 8 starter al

U 10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 10 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Himmelev A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF 1 A Logo karlslunde if karlslunde if
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde KFUM Blå A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM Hvid A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U 10 B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 Logo Albertslund IF Albertslund IF
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
GFA GRÅ B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
Go2fitness Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Himmelev B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF 2 B Logo karlslunde if karlslunde if
Karlslunde IF 3 B Logo karlslunde if karlslunde if
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Svogerslev hvid B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev rød B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U 11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Måløv Boldklub A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U 11 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kant by K A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SBI Slagelse
Raklev A Logo Raklev GI Raklev GI
SIF blå A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U 11 B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Farmor & Farfar B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Greve Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Mormor & Morfar B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Roskilde KFUM stribede C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Rødderne B Logo Ishøj boldklub Ishøj boldklub
SIF Blå B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U 12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ringsted Damefodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted damefodbold

U 12 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Freinds A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ipswich A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Joga Bonito Academy 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Joga Bonito Academy 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Azzurri A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LBK
Team HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Velez Sarsfield A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 12 B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
KFUM Barca B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM

U 13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 13 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Goleador A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Hb05 A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Tinas Malerservice Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 13 B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
farum drengene 1 B Logo farum boldklub farum boldklub
farumdrengene 2 B Logo farum boldklub farum boldklub
Friends B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Svogerslev Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Velez Sarsfield B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 14 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ATH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Roskilde Blå A Logo FC Roskilde FC Roskilde
FC Roskilde hvid A Logo FC Roskilde FC Roskilde
Framework A Logo Næstved IF Næstved IF
HBK Blå A Logo HB Køge HB Køge
HBK Sort A Logo HB Køge HB Køge
The chosen ones A Logo Næstved IF Næstved IF

U 14 B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
RB 1906 Hvid B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 Sort B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Team Temp B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U 15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
8.s A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ATH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
julles tromler A Logo Næstved IF Næstved IF
Næver 4æver B Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U 15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kattinge Caravan A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Powerpuff Pigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
MBL A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U 16  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
AL_ Falouja Hillerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al_ Fslouja Hillerød
Al_Falouja Hillerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alfafalouja Hillerød
Al-Falouja Hillerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al - Falouja Hillerød
Al-Falouja Hillerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al - Falouja Hillerød
Al-Falouja Hillerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al - Falouja Hillerød
Al-Falouja Hillerød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al - Falouja Hillerød
Al-Falouja Hillerød Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al - Falouja Hillerød
Bk Skjold A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
LTH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Rødvigdrengene B Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Spurs2500 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Al-Falouja Hillerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al - Falouja Hillerød
Spurs2500 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1973 1 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
b 1973 2 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Tiger C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U 6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1973 1 A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B 1973 1 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B 1973 1 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Hold 1 C Logo Solrød FC Solrød FC
Hold 2 C Logo Solrød FC Solrød FC
KFUM B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Løver B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tune 1 C Logo Tune IF Tune IF
Tune 2 C Logo Tune IF Tune IF

U 7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 3 Logo Albertslund IF Albertslund IF
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Svogerslev hvid C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev rød C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U 8 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 8 B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Julemandens hjælpere B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Karlslunde IF 1 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
RIF Løverne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIF Tigerne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
TFC B Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
TFC Grøn B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U 9 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Hellas 1 A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hg 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev A1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
KB Mads/Simon A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Real Madrid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing

U 9 B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Barcalona B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Bayern M B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Bk Hellas 2 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hg 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev A2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Roskilde Kfum a B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde Kfum b B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF

Arrangør: Roskilde BK af 1906
Sted: Roskilde Kongrescenter Bauhaus Arena,
Adresse: Møllehusvej 15
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 27-11-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter