Deltagere til spar nord cup 2017

Roskilde Boldklub Indbyder til indefodboldstævne i dagene 27.- 30. december i Roskilde Kongrescenter Bauhaus Arena, Møllehusvej 15 - 59. udgave Stævnerne på ½ bane afvikles i puljer á 5 hold og der spilles uden resultater. I rækkerne U 14 - U 8 starter al

U 10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY FODBOLD B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U 10 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Raklev U10 A Logo Raklev GI Raklev GI
Roskilde KFUM Blå A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM Hvid A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U 10 B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 Logo Albertslund IF Albertslund IF
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
GFA GRÅ B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
Go2fitness Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Himmelev B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde if B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 B Logo karlslunde if karlslunde if
Karlslunde IF 3 B Logo karlslunde if karlslunde if
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Raklev U10, 2 B Logo Raklev GI Raklev GI
Svogerslev hvid B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev rød B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U 11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 11 A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kant by K A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SBI Slagelse
Melby-Liseleje IF (1) A Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (2) A Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Raklev A Logo Raklev GI Raklev GI
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
SIF blå A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Stjernerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tosserne 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tosserne 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U 11 B  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Bk Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Farmor & Farfar B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Greve Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hekla Bryggen C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvalsø drengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HVB C C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ibisi Tigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Melby-Liseeje IF (4) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (3) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Mormor & Morfar B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Roskilde KFUM stribede C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Rødderne B Logo Ishøj boldklub Ishøj boldklub
SIF Blå B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Svogerslev Hvid C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tuse Fighters B Logo Tuse IF Tuse IF
TØLLØSES magiske drenge C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U 12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 København A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
De smukke piger B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Ringsted Damefodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted damefodbold
Team Måløv B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U 12 A  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bolddrengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bolddrengene
Freinds A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holmegaard sort A Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HVB FC A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ipswich A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Joga Bonito Academy 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Joga Bonito Academy 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Surftown B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Azzurri A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LBK
Team Elverhøj A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Team HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Team Mix A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Velez Sarsfield A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Young Ajax A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 12 B  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Blue Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blue Boys
Blå hajer B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Farum2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HFC 2 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holmegaard Sort B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HVB City B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Hotspur B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB United B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVBoys B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF 1 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KFUM Barca B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM
KFUM Real B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM
Newells Oldboys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næver Foot Boys B Logo Næstved IF Næstved IF
The skills Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk Dreamgirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Supergirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Jogo Bonito A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Strøbytøserne B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U 13 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hb05 A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Tinas Malerservice Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 13 B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bolddrengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bolddrengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Drengerøvene C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
farum drengene 1 B Logo farum boldklub farum boldklub
farumdrengene 2 B Logo farum boldklub farum boldklub
Friends B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hjorts Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holbæk Sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Raklev X B Logo Raklev GI Raklev GI
RB 1906 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rb1906
RB 1906 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rb1906
RB 1906 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rb1906
Svogerslev Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Velez Sarsfield B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vestegnen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vstgn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 14 A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød
ATH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Roskilde Blå A Logo FC Roskilde FC Roskilde
FC Roskilde hvid A Logo FC Roskilde FC Roskilde
Framework A Logo Næstved IF Næstved IF
HBK Blå A Logo HB Køge HB Køge
HBK Sort A Logo HB Køge HB Køge
Paris A Logo Brøndby IF Brøndby IF
The chosen ones A Logo Næstved IF Næstved IF
Ulsted A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
White Ops A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 14 B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
RB 1906 Hvid B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 Sort B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Team Temp B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Taastrup fc drenge B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup fc gutter B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U 15  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
8.s A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ATH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Cykelbanden A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Guaraná A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
julles tromler A Logo Næstved IF Næstved IF
Motech Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Næver 4æver B Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
V. lindenberg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldkanon A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde pigefodbold
Kattinge Caravan A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Powerpuff Pigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
MBL A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U 16  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Al-Falouja Hillerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Al - Falouja Hillerød
Bk Skjold A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Dream Team A Logo HB Køge HB Køge
FC Cykelbanden A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hestehviskerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Høng GF A Logo Høng GF Høng GF
Lil boats A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
LTH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Reunion FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Rødvigdrengene B Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Spurs2500 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
team dørfis A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
YNWA Logo Køge Boldklub Køge Boldklub

U 17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bolden er rund A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bussen FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dream Team A Logo HB Køge HB Køge
F.C.Bajeren A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hyggeholdet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Håndbolddrengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
sportigan Høng Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spurs2500 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1973 1 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
b 1973 2 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Tiger C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U 6  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1973 1 A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B 1973 1 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B 1973 1 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
De glade drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet De glade drenge
Gundsølille C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hold 1 C Logo Solrød FC Solrød FC
Hold 2 C Logo Solrød FC Solrød FC
KFUM B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM 2 B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Løver B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tiger B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tune 1 C Logo Tune IF Tune IF
Tune 2 C Logo Tune IF Tune IF

U 7  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 3 Logo Albertslund IF Albertslund IF
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC Lejre C Logo FC Lejre FC Lejre
Havdrup Fodbold B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Roskilde KFUM U7 (3) C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev hvid C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev rød C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Ålholm IF C Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF - 2 C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U 8 A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB C A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Svogerslev A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U 8 B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Amager Fodboldakademi Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet amager-fodboldakademi
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Julemandens hjælpere B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Karlslunde IF 1 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
RIF Løverne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIF Tigerne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Stenløse B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
TFC B Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
TFC Grøn B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U 9 A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Avarta A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Bk Hellas 1 A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Greve Hvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U9/U10 tøser Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Hg 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev A1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Mads/Simon A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Real Madrid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Slagelse B&I 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I

U 9 B  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Barcalona B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Bayern M B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
Bk Hellas 2 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
FFB B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
GreveHvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Hg 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev A2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Køge Boldklub 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Roskilde Kfum a B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde Kfum b B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Slagelse B&I B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Tune IF 2 B Logo Tune IF Tune IF

Arrangør: Roskilde BK af 1906
Sted: Roskilde Kongrescenter Bauhaus Arena,
Adresse: Møllehusvej 15
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-12-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter