Deltagere til Aluline Indendørs- og Futsalstævne Nov 2017

Aluline Cup Indendørs- og Futsalstævne i Tølløse 24-26/11-2017

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U11 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kr. Eskilstrup C Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Tølløse u11 nr1 B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse u11 nr2 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U12 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
TBK U12 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U12 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftremiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje tøser B Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub
Tbk tøserne B Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub
Tøserne fra Roskilde C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold

U13 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
TBK hvid Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
TBK rød C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U14 Drenge FUTSAL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/eftermid

Holdnavn Niv Logo Klub
C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Black Penguins C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Drenge INDE  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Kr. Eskilstrup B Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub

U14 Piger FUTSAL  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/eftermid

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse BK C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U14 Piger INDE  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alaiza United C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Ejby ekspressen Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Team Emelie Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U15 Drenge FUTSAL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndga eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
JB Futsal C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kroghs drenge C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U15 Drenge INDE  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Kroghs drenge C Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub

U16 Drenge FUTSAL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermifddag/Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Jægersborg Futsal B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kroghs drenge 2 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tuse if Logo Tuse IF Tuse IF

U16 Drenge INDE  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Black Panthers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kroghs drenge 2 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ruder konges knægte B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U16 Piger FUTSAL  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Solrød FC Tøser B Logo Solrød FC Solrød FC
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U16 Piger INDE  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U18 Piger FUTSAL  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftremiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U18 Piger INDE  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U8 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse u8 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
tølløse u8 1 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U9 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvalsø
TBK U9 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

Arrangør: Tølløse Boldklub
Sted: Tølløse Hallen
Adresse: Sportsvej
Postnr: 4340
By: Tølløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 15-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter