Deltagere til Aluline Indendørs- og Futsalstævne Nov 2017

Aluline Cup Indendørs- og Futsalstævne i Tølløse 24-26/11-2017

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U11 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kr. Eskilstrup C Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Tølløse u11 nr1 B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse u11 nr2 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U12 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
TBK U12 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U12 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftremiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje tøser B Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub
Tbk tøserne B Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub
Tøserne fra Roskilde C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold

U13 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
TBK hvid Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
TBK rød C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U14 Drenge FUTSAL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/eftermid

Holdnavn Niv Logo Klub
C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Black Penguins C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Drenge INDE  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Kr. Eskilstrup B Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub

U14 Piger FUTSAL  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/eftermid

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse BK C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U14 Piger INDE  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alaiza United C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Ejby ekspressen Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Team Emelie Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U15 Drenge FUTSAL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndga eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
JB Futsal C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kroghs drenge C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U15 Drenge INDE  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Kroghs drenge C Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub

U16 Drenge FUTSAL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermifddag/Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Jægersborg Futsal B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kroghs drenge 2 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tuse if Logo Tuse IF Tuse IF

U16 Drenge INDE  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Black Panthers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kroghs drenge 2 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ruder konges knægte B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U16 Piger FUTSAL  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Solrød FC Tøser B Logo Solrød FC Solrød FC
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U16 Piger INDE  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U18 Piger FUTSAL  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftremiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U18 Piger INDE  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse BK B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U8 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse u8 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
tølløse u8 1 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U9 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvalsø
TBK U9 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

Arrangør: Tølløse Boldklub
Sted: Tølløse Hallen
Adresse: Sportsvej
Postnr: 4340
By: Tølløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 15-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Følg Staevner.dk på Twitter