Deltagere til HIK U9 - U12 FUTSAL CUP

Velkommen til HIK Futsall CUP. Kampene spilles i 2 Haller, så derved bliver kampene afviklet hurtigt og alle får minimum 4 kampe.

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13:30 - 16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 - 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Team Messi A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Team Neymar A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Team Ronaldo A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893

U10 B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11 - 13:30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 - 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B93 Messi B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
HIK 1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB Løverne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nødebo IF B Logo Nødebo IF Nødebo IF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Team Eriksen B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Smølferne A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev

U11 B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De blå B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
De lyseblå B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U12 B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK hvid B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 9 - 11

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Øst Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Greve Hvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Slotsbyens Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hillerød Fodbold

Arrangør: Hellerup Idræts Klub
Sted: Gentofte Sportspark HAL A og B
Adresse: Ved stadion 10
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 18-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Sparekasssen thy cup 2019
18. - 19. jan 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter