Deltagere til Handelsstandens Boldklubs indendøre Fodoldstævne

Handelsstandens Boldklub indbyder til vores indestævne i Nørrebrohallen den 20 og 21 Januar 2018 U7-U8 pokaler til nr.1 og 2 medaljer til de andre Pokaler til 1-2-3 i andre ung.rækker Der spilles på hele banen hurtig tilmelding tilrådes.

Herre Senior  | bl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Eftermiddag/Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Congo Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Piger Årg. 06-07  | bl  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger Årg. 08-09  | bl  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 Måne B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 Stjerne A Logo FA 2000 FA 2000
Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U 10  | bl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brede IF 1 Logo Brede IF Brede IF
Brede IF - 2 Logo Brede IF Brede IF
H.B Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
H.B.-2 Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Skjold A B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold B B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold C C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold D C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U 11  | bl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 Basserne C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Blå C Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Rød A Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Tingbjerg FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VB Stjerehold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Z-Multiservice B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U 12  | bl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FB-1 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB-2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
H.B. Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
Vestia-1 Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia-2 Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia-3 Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U 13  | bl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 14  | bl  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FB-1 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB-2 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB-3 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
HELSINGØR 1 Logo Helsingør IF Helsingør IF
HELSINGØR 2 Logo Helsingør IF Helsingør IF
HELSINGØR 3 Logo Helsingør IF Helsingør IF
HIK - 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK - 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK - 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
RB 1906 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RB 1906 Hvid B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 Sort B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Tåstrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup fc B Logo Taastrup FC Taastrup FC
White Ops Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U 7  | bl  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Argentina A Logo Nørrebro United Nørrebro United
BK skjold 2011.1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold
Diego & Thor Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Golazo Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1893
Hekla 1 A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla 2 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hellas Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
NBU-Cameroun Logo Nørrebro United Nørrebro United
Stefan Y B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
Team Theis B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Vestia Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia 2 C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
VSB 1 Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB 2 Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U 8  | bl  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Cameroun B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
H.B. Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
Jægersborg B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KBU8B - HVID B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBU8B-blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skjoldrødderne B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skovshoved Hold Sort B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Stefan - Bk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stefan Boldklub
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U 9  | bl  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Handelsstandens Boldklub
Sted: Nørrebrohallen
Adresse: Bragesgade 5
Postnr: 2200
By: Købenavn N
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 11-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter