Deltagere til Løgstrup Pokal Cup 2018 - FÅ PLADSER

Fra den 26 januar til den 04. februar 2018 blænder vi op for Løgstrup Pokal Cup 2018. Der spilles i årgangene U8 til U13. Der er POKALER til alle deltagere, musik under stævnet, indløb i lys og røg samt masser af præmier i løbet af dagene.

U10A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28.01 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub

U10A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27.01 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen 2 A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Lystrup 2 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Løgstrup G&IF 1 A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
NUGF A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Ravnsbjerg IF A Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Stoholm IF-Fodbold A Logo Stoholm IF Stoholm IF
SUB 88 A Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U10B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28.01 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub

U10B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27.01 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen 3 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
BMK 90 B Logo BMK 90 BMK 90
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Løgstrup G&IF 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejdal B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
NUGF B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
SIK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U10C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28.01 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub

U10C  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27.01 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen 1 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
BMK 90 C Logo BMK 90 BMK 90
HA85 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hobro IK 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
Lystrup 1 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Løgstrup G&IF 3 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejdal 1 C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal 2 C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejrup C Logo Mejrup GU Mejrup GU
NUGF C C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Ravnsbjerg IF C Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Stoholm IF-Fodbold C Logo Stoholm IF Stoholm IF
SUB 88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U11B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 03.02 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær IF 1 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Løgstrup G&IF 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejdal/Halgaard 1 B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal/Halgaard 2 B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Overlund 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
SIK Viborg B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Struer 1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X

U11C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 03.02 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans Champs 1 Logo Ans IF Ans IF
Funder GF C Logo Funder GF Funder GF
Haderup C Logo Feldborg Haderup IF Feldborg Haderup IF
Houlkær IF 2 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Løgstrup G&IF 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SIK Viborg 1 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sørens Knejter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Voel
Team X c C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X

U12B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 26.01 fra 17-20

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Løgstrup G&IF 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Struer Boldklub B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Team Jysk Firmatøj/CRAFT B Logo Skive IK Skive IK

U12C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 26.01 fra 19-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø 3 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Løgstrup G&IF 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF C Logo Overlund GF Overlund GF
Stoholm C Logo Stoholm if Stoholm if
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sub 88
Ørslevkloster IF C Logo Ørslevkloster Idrætsforening Ørslevkloster Idrætsforening

U13AB  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 02.02 fra 20-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Larsson A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løgstrup G&IF 1 A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mønsted IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mønsted
Sills Drenge A Logo Bording IF Bording IF
The vikings B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF

U13BC  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 02.02 fra 17-20

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Balle fc C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bording IF C Logo Bording IF Bording IF
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
IK Vest Logo I.K.Vest I.K.Vest
Langaa IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Løgstrup G&IF 3 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 4 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Stoholm C Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sub 88
Team Jysk Firmatøj/CRAFT B Logo Skive IK Skive IK
Tjele vest sport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Aalestrup if C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Aalestrup if B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U8B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 03.02 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
OGF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 Logo Overlund GF Overlund GF
OGF3 C Logo Overlund GF Overlund GF
Sejs Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Team Ellidshøj Logo Ellidshøj idrætsforening Ellidshøj idrætsforening
Viborg FF 1 B Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 B Logo Viborg FF Viborg FF

U8C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 04.02 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Foulum IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum IF
Løgstrup G&IF 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Skive IK 1 (Egeris) C Logo Skive IK Skive IK
Skive IK 2 (Egeris) C Logo Skive IK Skive IK

U9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 04.02 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Hgf 1 B Logo Hammel gymnastik forening Hammel gymnastik forening
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund GF 1 A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 3 B Logo Overlund GF Overlund GF
Sik 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U9C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 04.02 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Hem Hindborg Dølby IF C Logo Hem Hindborg Dølby Idrætsforening Hem Hindborg Dølby Idrætsforening
Hgf 2 C Logo Hammel gymnastik forening Hammel gymnastik forening
Løgstrup G&IF 1 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Sik 3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 5 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Vinderup Ik 1 C Logo Vinderup IK Vinderup IK
Vinderup Ik 2 C Logo Vinderup IK Vinderup IK
Vinderup Ik 3 C Logo Vinderup IK Vinderup IK

Arrangør: Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Sted: Løgstrup Hallen
Adresse: Vordevej 1
Postnr: 8831
By: Løgstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 21-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter