Deltagere til Løgstrup Pokal Cup 2018

Fra den 26 januar til den 04. februar 2018 blænder vi op for Løgstrup Pokal Cup 2018. Der spilles i årgangene U8 til U13. Der er pokaler til alle deltagere, musik under stævnet, indløb i lys og røg samt masser af præmier i løbet af dagene.

U10A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27.01 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Løgstrup G&IF A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
NUGF A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Ravnsbjerg IF A Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Stoholm IF-Fodbold A Logo Stoholm IF Stoholm IF
SUB 88 A Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U10A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28.01 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub

U10B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27.01 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 B Logo BMK 90 BMK 90
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Løgstrup G&IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løgstrup G&IF
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mønsted/Sparkær B Logo Sparkær Idrætsforening Sparkær Idrætsforening
NUGF B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U10B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28.01 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub

U10C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28.01 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løgstrup G&IF

U10C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27.01 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 C Logo BMK 90 BMK 90
HA85 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Mejrup C Logo Mejrup GU Mejrup GU
Ravnsbjerg IF C Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Stoholm IF-Fodbold C Logo Stoholm IF Stoholm IF
SUB 88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U11B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 03.02 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF

U11C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 03.02 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U12B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 26.01 fra 17-20

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U12C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 26.01 fra 19-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF C Logo Overlund GF Overlund GF
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sub 88

U13AB  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 02.02 fra 17-20

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mønsted IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mønsted

U13BC  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 02.02 fra 19-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sub 88
Tjele vest sport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U8B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 03.02 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U8C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 04.02 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Skive IK 1 (Egeris) C Logo Skive IK Skive IK
Skive IK 2 (Egeris) C Logo Skive IK Skive IK

U9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 04.02 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub

U9C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 04.02 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Sted: Løgstrup Hallen
Adresse: Vordevej 1
Postnr: 8831
By: Løgstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 03-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Følg Staevner.dk på Twitter