Deltagere til Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018

Hedensted IF byder lørdag og søndag den 3.-4. februar 2018 til børnefodboldstævne i Hedensted Centret. Der spilles i rækkerne: U6-U7 mix, U8-U13 drenge og U11+U13 piger.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF A Logo Bjert IF Bjert IF
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Daugård/Engum 1 B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Skibet United B Logo Skibet IF Skibet IF
Vejle Boldklub B1 B Logo vejle boldklub vejle boldklub
Vejle Boldklub B2 B Logo vejle boldklub vejle boldklub

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
Bredballe if C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Daugård/Engum 2 C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
FC Horsens 3 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 4 C Logo FC Horsens FC Horsens
Løsning if C Logo Løsning if Løsning if
Uhrhøj Mini Lan Party C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Vejle Boldklub C1 C Logo vejle boldklub vejle boldklub

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sole IF A Logo Sole IF Sole IF
Stensballe 1 A Logo Stensballe Ik Stensballe Ik
Team Restudy A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Vinding SF 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skillz B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hatting Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
KHIF 1 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
NORDEA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Palles Bageri B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Xpressbudet.dk B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Kongeblå C Logo Løsning IF Løsning IF
De Kongeblå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
FC Horsens Rød C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
KHIF 2 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 3 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
NORDEA 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Svends Auto C Logo Hedensted IF Hedensted IF

U11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
SIK Stensballe B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skibets Seje Sild B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibets Seje Sild 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
VB Vejle boldklub A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De fem esser A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK piger B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
KHIF-1 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF-2 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Sammenholdet U12 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Sammenholdet U12 - 2 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Smølferne B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Autogården B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team DLO-Rengøringsservice B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team DLO-Rengøring
Team HiFive B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HFK piger C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Højgaard Installation C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sammenholdet U12 C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Sille & Silas børnetøj C Logo Hedensted if Hedensted if
Skibet C Logo Skibet IF Skibet IF
Skødstrup C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Højgaard Installation B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spar Nord Vejle 2 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Søvind A Logo Søvind GIF Søvind GIF

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
DK el - CoastZone B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team DAB B Logo Fc Horsens Fc Horsens

U13 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Seje Hedenstedgutter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hedensted If B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted if 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Sanistål B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet U12 B Logo Skibet IF Skibet IF

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
FB Fodbold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FB Fodbold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
IF Lyseng Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Krudtuglerne B Logo FC Horsens FC Horsens
Løsning IF Logo Løsning IF Løsning IF
Pyramide Drengene C Logo FC Horsens FC Horsens

U7 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Daugård/Engum B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Egebjerg IF Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
NBSIF1 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SIK1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK3 B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC2 A Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting - Torsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
IF Lyseng A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng

U8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 1 B Logo Brande IF Brande IF
Daugård/Engum B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
De Konge Blå B Logo Løsning IF Løsning IF
FC3 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC4 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
IF Lyseng B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng

U8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 2 C Logo Brande IF Brande IF
De Konge Blå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
FB Fodbold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FB Fodbold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FC5 C Logo FC Horsens FC Horsens
Hadsten sk C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hedensted IF 1 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Tørring/Ølholm C Logo Tørring IF Tørring IF
VB piger C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande 1 A Logo Brande IF Brande IF
LokalBolig Vejle 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LokalBolig Vejle 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet 1 A Logo Skibet IF Skibet IF

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U9B B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
De Kongeblå 1 B Logo Løsning if Løsning if
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hornsyld IF B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Jelling 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U9C C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
De Kongeblå 2 C Logo Løsning if Løsning if
De Kongeblå 3 C Logo Løsning if Løsning if
Hadsten C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hedensted 4 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 5 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Skibet 2 C Logo Skibet IF Skibet IF
Søvind C Logo Søvind GIF Søvind GIF
Tørring/Ølholm C Logo Tørring IF Tørring IF

Arrangør: Hedensted IF
Sted: Hedensted Centret
Adresse: Gesagervej 68-70
Postnr: 8722
By: Hedensted
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 13-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Super Brugsen Cup 2018
3. - 4. mar 2018
Fårvang Mini Cup
10. - 11. mar 2018
HOLBÆK CUP 2018
1. - 2. sep 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Nordea Cup 2018
5. - 14. jan 2018
2. juledag i Mønshallerne 2017
26. dec
Følg Staevner.dk på Twitter