Deltagere til Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018

Hedensted IF byder lørdag og søndag den 3.-4. februar 2018 til børnefodboldstævne i Hedensted Centret. Der spilles i rækkerne: U6-U7 mix, U8-U13 drenge og U11+U13 piger.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Team Sixpack A Logo Hedensted IF Hedensted IF

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
VB Vejle boldklub A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sille & Silas børnetøj C Logo Hedensted if Hedensted if

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
SIK1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK3 B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skibet 1 A Logo Skibet IF Skibet IF

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skibet 2 C Logo Skibet IF Skibet IF

Arrangør: Hedensted IF
Sted: Hedensted Centret
Adresse: Gesagervej 68-70
Postnr: 8722
By: Hedensted
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 13-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP TØZER B/C stævne
10. feb 2018
Drachmann Cup 2017
25. - 26. nov
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Sparekassen Sjælland Cup 2017/18
9. dec 2017 - 6. jan 2018
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bramdrupdam Cup 2017
10. - 19. nov
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Løjt IF Cup 2017
24. - 26. nov
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
Munkebo Cup
17. - 19. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Gladsaxe VIF Cup 2017
10. - 12. nov
Sparekassen Vendsyssel Cup
16. - 18. feb 2018
Åbent kommunemesteskab for Holstebro Kommune.
26. jan - 4. feb 2018
Nørhalne Elite Cup
10. - 12. maj 2018
Nørhalne Cup
10. - 12. maj 2018
Nr. Lyn Cup 2018
19. - 21. jan 2018
Dana Cup Hjørring 2018
23. - 28. jul 2018
Odder Cup 2018
18. - 21. maj 2018
Grenaa IF Cup 2017
27. - 28. dec
Daglibrugsen cup Harboøre 2017
17. - 19. nov
Taastrup Cup 2017
5. nov
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017
28. okt
SGIF novemberstævne 2017
4. - 5. nov
Futsalstævne
12. nov
Jelling Firma-& Gadefodbold
12. nov 2017 - 25. feb 2018
Ministævne AB Tårnby U8
29. okt
Hårlev CUP
28. okt
Fortuna Sydbank Cup 2017
28. okt
U9 Gentofte Futsal Cup
5. nov - 17. dec
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Følg Staevner.dk på Twitter