Deltagere til Drachmann Cup 2017

Stævnet for klubbens nyere spillere, spillere der ikke spiller særlig mange stævner/kampe, eller spillere der generelt har svært ved den storhoppende bold indendørs

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermidddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsølille Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GG @ SGIF
HIF LIVERPOOL C Logo Helsingør IF Helsingør IF
HIF REAL Logo Helsingør IF Helsingør IF
Hornbæk Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Melby-Liselee IF (2) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (1) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U11  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FFK C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Fredensborg seje piger B Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Hornbæks Guld Piger C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæks Seje Tøser C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
HUI-1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI-2 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KBK pigerne C Logo KBK Hillerød KBK Hillerød

U11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U13  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13  | C  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV Pigerne C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dreamteam HSV C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HSV
Goldteam C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HSV
Hareskov IF (1) C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF (2) Logo Hareskov IF Hareskov IF
HIK C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk Dreamgirls C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Supergirls C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hvidovre IF - 1 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF -2 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
NKF - 1 C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
NKF - 2 C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK

U8  | c  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Cameroun C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Hornbæk 1 C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk 2 Logo Hornbæk IF Hornbæk IF

U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Hornbæk IF
Sted: Hornbæk IF Fodbold - Hallen
Adresse: Carl Bødker Nielsens Vej 3
Postnr: 3100
By: Hornbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 15-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Følg Staevner.dk på Twitter