Deltagere til MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018

Tag dit hold med til Mini Skaw Cup i Skagen som spilles den 19. August 2018. Turneringen med store pokaler til alle spillere som bliver nr. 1-2-3 i rækkerne U8-U13 og pokaler til alle spillere i rækkerne U5-U7.

piger årg- 2007-2008  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI U12P C Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Skagen IK Logo Skagen IK Skagen IK
Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

piger årg- 2009-2010  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Asaa Boldklub Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Asaa Boldklub
FFI Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
SEIF Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
SIK 3 Logo Skagen IK Skagen IK
Skagen IK 1 Logo Skagen IK Skagen IK
Skagen IK 2 Logo Skagen IK Skagen IK
Aalbæk Stations IF Aalbæk Stations IF Logo ukendt af Staevner.dk Aalbæk Stations IF

u10A drenge-årg.2009  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Asaa Boldklub Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Asaa Boldklub
FFI Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Gug BK 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hirtshals A Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
Skagen IK Logo Skagen IK Skagen IK

u10B drenge-årg 2009  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp 1 Logo Bagterp IF Bagterp IF
Bagterp 2 Logo Bagterp IF Bagterp IF
Bindslev/Tversted IF 1 Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Bindslev/Tversted IF 2 Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
FFI 1 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
FFI 2 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
FFI 3 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Gug BK 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gærum Logo Gærum IF Gærum IF
Hirtshals B Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
HSF 1 B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IF Skjold Sæby 1 Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
IF Skjold Sæby 2 Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
KRIF3 B Logo Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening
SEIF Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
Sindal IF B Logo Sindal IF Sindal IF
Skagen IK Logo Skagen IK Skagen IK
Tornby Logo Tornby IF Tornby IF
Tornby 2 Logo Tornby IF Tornby IF

u11A drenge-årg.2008  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
LIUF Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Viborg Søndermarken IK A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

u11B drenge-årg.2008  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
bangsbo Freja 2 Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BTI Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
FFI 1 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
FFI 2 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
LIUF Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SEIF Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
SHI Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Viborg Søndermarken IK C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

u12A drenge-årg.2007  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
GVL Løkken A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVL Løkken
IF Skjold Sæby Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Skagen ik A Logo Skagen IK Skagen IK
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

u12B drenge-årg.2007  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
FFI Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
LUIF Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SEIF Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
Skagen ik B Logo Skagen IK Skagen IK

u13 drenge-årg. 2006  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI 1 Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Sindal U13 B Logo Sindal IF Sindal IF
Skagen IK Logo Skagen IK Skagen IK

u-13 piger-årg. 2006  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sindal U13 piger C Logo Sindal IF Sindal IF
Skagen IK Logo Skagen IK Skagen IK

u5 årg.2014  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Asaa Boldklub Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Asaa Boldklub
Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja

u6 årg. 2013  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Lendum Logo Lendum UGI Lendum UGI
Sæby Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby

u7 årg. 2012  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Klokkerholm IF Logo Klokkerholm Idrætsforening Klokkerholm Idrætsforening
KRIF 1 Logo Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening
KRIF 2 Logo Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening
NFB-1 Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
NFB-2 Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Sæby Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Aab Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg Chang C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Aalbæk Stations IF Aalbæk Stations IF Logo ukendt af Staevner.dk Aalbæk Stations IF

u-8 drenge-årg. 2011  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp Logo Bagterp IF Bagterp IF
FFI 1 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Ffi 7/8 C Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
IF Skjold Sæby 1 Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
IF Skjold Sæby 2 Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Skagen IK 1 Logo Skagen IK Skagen IK
Skagen IK 2 Logo Skagen IK Skagen IK
Team SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Team SHI 2 C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

u-8 piger-årg. 2011  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

u9 A drenge-årg.2010  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hirtshals A Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
IF Skjold Sæby Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
SHI A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

u9 B drenge-årg 2010  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
FFI Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Gug 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 3 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 4 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
IF Skjold Sæby Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Lendum Logo Lendum UGI Lendum UGI
Skagen IK Logo Skagen IK Skagen IK
Tornby Logo Tornby IF Tornby IF
Aalbæk Stations IF Aalbæk Stations IF Logo ukendt af Staevner.dk Aalbæk Stations IF

Arrangør: Skagen IK
Sted: Skagen IK
Adresse: Stadionvej 2
Postnr: 9990
By: Skagen
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 12-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Sparekasssen thy cup 2019
18. - 19. jan 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter