Deltagere til Sparekassen Vendsyssel Cup

Sparekassen Vendsyssel Cup 2018 i indefodbold holdes for 10. år i træk - 16.-18. februar 2018 i Brovst, Halvrimmen og Skovsgård for alle ungdomsrækker og de fleste senior rækker, hvor alle får en sjov oplevelse.

Kvinde senior +15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
C's djævle B Logo Brovst if Brovst if
Hillerslev Sport 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hillerslev Sport
Hillerslev Sport 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hillerslev Sport
SGIF Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold

Old Boys - + 32 år  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Rutinerede A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vindblæs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vindblæs Boldklub
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

Superveter - + 45 år  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 10 - 2008 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Alborg Freja A A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
LIF 1 B Logo Løgstør IF Løgstør IF
LIF 2 C Logo Løgstør IF Løgstør IF
RKG Klarup 1 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG Klarup 2 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
Team X Pro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Trekroner IF 98 A Logo Trekroner Idrætsforening 98 Trekroner Idrætsforening 98
VFB-NFK C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK
Vindblæs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vindblæs Boldklub
Vodskov 1 B Logo Vodskov IF Vodskov IF
Vodskov 2 B Logo Vodskov IF Vodskov IF
Øster Han Herred 1 C Logo Brovst IF Brovst IF
Øster Han Herred 2 C Logo Brovst IF Brovst IF
Aalborg Freja B C Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U 10 - 2008 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark IF - Hans Jørgen Jensen A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark IF - Schulstad A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF

U 11 - 2007 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted IF B Logo Biersted IF Biersted IF
Biersted/Nørhalne/Vadum B Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
BØT 1 B Logo Brovst IF Brovst IF
BØT 2 C Logo Brovst IF Brovst IF
FC Danske Bank B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GVL Løkken A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVL Løkken
KLIG A.C.F.C. Logo ukendt af Staevner.dk A.C.F.C.
NFK/VFB 1 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
NFK/VFB 2 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Real Madrid A Logo Thisted FC Thisted FC
Team Smølf A Logo Thisted FC Thisted FC
Tottenham A Logo Thisted FC Thisted FC
Trekroner/Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
VB B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U 11 - 2007 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Frøstrup-Hannæs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nibe A Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nors 1 C Logo Nors Boldklubs Nors Boldklubs
Nors 2 B Logo Nors Boldklubs Nors Boldklubs
Trekroner/Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
Aalborg KFUM B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U 12 - 2006 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted/Nørhalne/Vadum B Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Brovst 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brovst 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KLIG B A.C.F.C. Logo ukendt af Staevner.dk A.C.F.C.
Sydthy Autoværksted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
Thyboerne A Logo Nors Boldklubs Nors Boldklubs
Trekroner/Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
Vodskov 1 B Logo Vodskov IF Vodskov IF
Vodskov 2 B Logo Vodskov IF Vodskov IF

U 12 - 2006 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
De søde, de smukke og de virkelig sjove B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holtet IF
Jetsmark U12 piger B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Stoholm IF B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Trekroner/Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
Trekroner/Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U 13 - 2005 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Biersted/Nørhalne/Vadum B Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Hold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brovst
Hold 2 C Logo Brovst IF Brovst IF
Trekroner/Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub

U 13 - 2005 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark/Birkelse B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Løgstør IF B Logo Løgstør IF Løgstør IF
SIV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Stoholm IF B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Team Snack C Logo Brovst IF Brovst IF

U 14 - 2004 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted/Nørhalne/Vadum A Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Biersted/Nørhalne/Vadum C Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
FC Thy A Logo Thisted FC Thisted FC
KLIG A A.C.F.C. Logo ukendt af Staevner.dk A.C.F.C.
TKB C Logo Thorup-Klim Boldklub Thorup-Klim Boldklub
Trekroner/Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub

U 14 - 2004 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted IF B Logo Biersted IF Biersted IF
FC THY Piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Thy Piger
SGIF G14-1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF G14-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SIV A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV

U 15 - 2003 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjerritslev Idrætsforening
Frøstrup-Hannæs Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet frøstrup hannæs
Skørping A Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
TKB C Logo Thorup-Klim Boldklub Thorup-Klim Boldklub

U 15 - 2003 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aalborg/Nørresundby malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U 16 - 2002 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 16 - 2002 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brovst IF A Logo Brovst IF Brovst IF
Trekroner/Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub

U 17 - 2001 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 18 - 00-01 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF B Logo Bording IF Bording IF

U 19 - 99-00 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 5 - 2013 - Dr/Pi  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 6 - 2012 - Dr/Pi  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted IF Logo Biersted IF Biersted IF
BIF/ØHIK Logo Brovst IF Brovst IF
SIV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Skovsgaard Boldklub B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
AaB B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB (2) B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U 7 - 2011 - Dr/Pi  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted IF Logo Biersted IF Biersted IF
BIF/TGF/ØHIK 1 Logo Brovst IF Brovst IF
Drenge Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Drenge u7 hold 1+2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
GVL Løkken C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVL Løkken
Murerfirmaet Bak-Nielsen A Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
NFB 1 Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
NFB 2 Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
NFB 3 Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
RIF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
SIV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
SIV 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Skovsgaard Boldklub B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
TGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tranum gf
Tylstrup U7 C Logo Tylstrup Ungdoms- og IF Tylstrup Ungdoms- og IF
AaB C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aabybro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aabybro
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U 8 - 2010 - Dreng  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nibe Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
SGIF1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF2 C Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Tylstrup U8 C Logo Tylstrup Ungdoms- og IF Tylstrup Ungdoms- og IF
ØHH B Logo Brovst IF Brovst IF
AaB (2) C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U 8 - 2010 - Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9 - 2009 - Dreng  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BI - 1 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI - 2 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Biersted IF Logo Biersted IF Biersted IF
Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Holstebro Boldklub 1 A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Holstebro Boldklub 2 C Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Ingolf B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jarl Arden A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Nordthy IF 1 A Logo IF Nordthy IF Nordthy
Nordthy IF 2 A Logo IF Nordthy IF Nordthy
SGIF1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF2 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF3 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Skovsgaard Boldklub B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
SVIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestbjerg
SVIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestbjerg
Team Frede B Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Theodor B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Vadum 1 B Logo Vadum IF Vadum IF
ØHH B Logo Brovst IF Brovst IF

U 9 - 2009 - Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted IF B Logo Biersted IF Biersted IF
BIF/ØHIK/TGF C Logo Brovst IF Brovst IF
Fortuna Hjørring 1 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring 2 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Grindsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grindsted Uggerhalne Idrætsforening
Skibsby-højene IF A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skibsby-højene IF 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

Veteraner - + 40 år  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brovst IF A Logo Brovst IF Brovst IF
Jetsmark IF A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Skovsgård B 1 A Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
Skovsgård B 2 A Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
Young Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Brovst IF
Sted: Sport og Kulturcenter Brovst (Brovst hallen)
Adresse: Damengvej 2
Postnr: 9460
By: Brovst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 02-02-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter