Deltagere til Sportmaster Cup Holbæk U7-U13

Vi mangler blot et U9 så er der fuldstændig fyldt op. Sportmaster Cup Holbæk U7-U13. Flotte præmier, høj musik og masser af scoringspræmier. Der er garanti for en god og underholdende dag. Eftertilmelding til 20648939

U10  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag kl. 8.30 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Asnæs C Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KGB U10, 1 B Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB U10, 2 C Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Roskilde KFUM Blå B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM Hvid B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U11  | AB  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag efter kl. 11.30 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
FKO1 C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
FKO4 C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Greve 2 Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve 2 Grå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KGB U11, 1 B Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB U11, 2 C Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Nif 1 B Logo Nykøbing IF Nykøbing IF
Nif 2 B Logo Nykøbing IF Nykøbing IF
Tuse fighters A Logo Tuse IF Tuse IF
Z-Multiservice 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Z-Multiservice 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U12  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag efter 16.30 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønshøj Bk-1 B Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Brønshøj Bk-2 C Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
FKO2 B Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
FKO3 B Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Holbæk B&IF B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&IF C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&IF C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&IF C3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hundige BK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundige BK
Hundige BK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundige BK

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag efter kl 1530 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Frem 1 Logo boldklubben frem boldklubben frem
Bk Frem 2 Logo boldklubben frem boldklubben frem
Holbæk Sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
J.A AUTO B Logo B1903 B1903
Tinas Malerservice A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U5 Halv bane hygge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Halv bane hygge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Halv bane  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 8.30 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Odsherred B Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Holbæk 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Holbæk 2 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Holbæk 4 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Hvb drengene Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Tuse IF Logo Tuse IF Tuse IF
Vemmelev B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U8 Halv bane  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10.30 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Odsherred Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
Gorms drenge Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 4 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB united B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RIF Løverne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIF Tigerne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Tuse 1 Logo Tuse if Tuse if
Tuse 2 Logo Tuse if Tuse if
Tuse 3 B Logo Tuse if Tuse if
Vipperød Boldklub 1 C Logo Vipperød BK Vipperød BK
Vipperød Boldklub 2 C Logo Vipperød BK Vipperød BK
Vipperød Boldklub. 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vipperød Boldklub

U9  | AB  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag efter kl. 12. ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønshøj Bk 1 B Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Dittepigen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndby
Dream Team A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FK Odsherred B Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Himmelev-Veddelev 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Raklev B Logo Raklev GI Raklev GI
Roskilde Kfum a B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde Kfum b B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Tuse 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse 2 B Logo Tuse IF Tuse IF


Sted: Hagested Hallen v. Holbæk
Adresse: Damvej 19
Postnr: 4300
By: Holbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 07-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Möllevallscupen 2018 - Skanör/Sverige
11. - 12. aug
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Følg Staevner.dk på Twitter