Deltagere til Sportmaster Cup Holbæk U5-U13

Sportmaster Cup Holbæk U5-U13. Flotte præmier, høj musik og masser af scoringspræmier. Der er garanti for en god og underholdende dag, hvor drengene kan vise deres talent frem.

U10  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag kl. 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Roskilde KFUM Blå B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM Hvid B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U11  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag efter kl. 11 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Tuse fighters A Logo Tuse IF Tuse IF
Z-Multiservice 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Z-Multiservice 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U12  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag efter 13.00 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Hundige BK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundige BK

U13  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag efter kl 14 ca

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 Halv bane hygge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Halv bane hygge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Halv bane  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10.00 ca

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Halv bane  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10.00 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Odsherred Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
Gorms drenge Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
HVB united B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RIF Løverne B Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIF Tigerne B Logo Ringsted IF Ringsted IF

U9  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag efter kl. 12. ca

Holdnavn Niv Logo Klub
Himmelev-Veddelev 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Raklev B Logo Raklev GI Raklev GI
Roskilde Kfum a B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde Kfum b B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde


Sted: Hagested Hallen v. Holbæk
Adresse: Damvej 19
Postnr: 4300
By: Holbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 06-12-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter