Deltagere til BK Friheden Cup 2018

BK Friheden Cup 2018. lørdag d. 3/2 & søndag d. 4/2. for årgang 2006, 2007, 2008, 2010, 2011 og 2012. Kom og få en festlig dag i Friheden.

U10 Max 8 hold  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby U9 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bk Frem-1 C Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Bk Frem-2 Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
BK Friheden 1 B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden 2 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
HIF B Logo Hvidovre if Hvidovre if
HIF C Logo Hvidovre if Hvidovre if
TG80 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet tg 80 if

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 pige max 10 hold  | BC  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 12-16

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden hold 1 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden Hold 2 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FC Bella C Logo FC bella FC bella
FC Bella 2 C Logo FC Bella FC Bella
Ishøj IF C Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
Måløv Boldklub B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
TFF Leoparder B Logo Tårnby FF Tårnby FF
TFF Løver B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Ålholm pigerne Logo Ålholm If Ålholm If

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Hold1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Friheden 1 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden

U6 Max 15 hold  | BC  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Vest B Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Blåt hold C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
De røde lyn B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Friheden 1 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Gult hold C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Hvidovre C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KBQ1 Blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj - Hold blå Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj - Hold grøn Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj - Hold rød Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rødt hold C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Valby boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vestia 1 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7 Max 20 hold  | BC  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 12-16

Holdnavn Niv Logo Klub
B82 Virum C Logo B82 Virum B82 Virum
Bk friheden Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Bk friheden Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Dragør BK Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FB 11 Gul Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FC Holte C Logo FC Holte FC Holte
Gentofte Fodbold Akademi Grå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Gentofte Fodbold Akademi Hvid Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Gentofte Fodbold Akademi Sort Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Golazo Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hekla 1 B Logo boldklubben hekla boldklubben hekla
Hekla 2 B Logo boldklubben hekla boldklubben hekla
HIF hold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
HIF hold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
HIF hold 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
Hornbæk ÍF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk HIF
Løveungerne blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Værløse BK 1 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse BK 2 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U8 Max 10 hold  | BC  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Friheden hallen

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
De tasmanske djævler C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Geparderne B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Rødderne C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Sengeløse drenge Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Tigerne C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Valby U8 C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

Arrangør: Boldklubben Friheden
Sted: Frydenhøj hallen/Frihedens idrætcenter
Adresse: Egevolden 106/Hvidovrevej 446
Postnr: 2650
By: Hvidovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 20-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter