Deltagere til BK Friheden Cup 2018

BK Friheden Cup 2018. lørdag d. 3/2 & søndag d. 4/2. for årgang 2006, 2007, 2008, 2010, 2011 og 2012. Kom og få en festlig dag i Friheden.

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden 1 B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden 2 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Tårnby FF C Logo Tårnby Ff Tårnby Ff

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden 1 Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
BK Friheden 2 Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden

U11 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Måløv Boldklub B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Hold 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Hold1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Friheden 1 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden

U6 (3 ledige plads)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Friheden 1 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U7 (1 ledig plads)  | BC  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk friheden Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Bk friheden Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Dragør BK Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør BK 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FB 11 Gul Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Hekla 1 B Logo boldklubben hekla boldklubben hekla
Hekla 2 B Logo boldklubben hekla boldklubben hekla
HIF BASSERNE1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
HIF BASSERNE2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
HIF BASSERNE3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre Boldklub
Hold1 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Løveungerne blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Valby boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U8  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De tasmanske djævler C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Geparderne B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Tigerne C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Valby U8 C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

Arrangør: Boldklubben Friheden
Sted: Frydenhøj hallen/Frihedens idrætcenter
Adresse: Egevolden 106/Hvidovrevej 446
Postnr: 2650
By: Hvidovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 20-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
BRANDE CUP 2017
2. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
Kun for piger indefodboldstævne 1.
9. dec
TUSE CUP UNGDOM U6 - U11 DRENGE/PIGER
9. - 10. dec
Undløse moneycup 2017
9. - 10. dec
Herlev Julecup 2017
2. - 3. dec
TUSE CUP UNGDOM U12 - U17 DRENGE/PIGER
16. - 17. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter