Deltagere til Nykredit Nissecup 2017 i Houlkær 15.-17. december

Nykredit Nissecup 2017 afvikles i Houlkær Hallen (Viborg) den 15.- 17. december 2017. Stævnet er fra U6-U12. I U10-12 kåres en vinder. I U6-U9 får alle medaljer

U10/11 Piger A/B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag 16-19

Holdnavn Niv Logo Klub
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF

U10/11 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16-19

Holdnavn Niv Logo Klub

U10-Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 12-16

Holdnavn Niv Logo Klub
NUGF A A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U10-Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 12-16

Holdnavn Niv Logo Klub
NUGF B B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
OGF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 B Logo Overlund GF Overlund GF

U10-Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 12-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Allans Drenge C Logo Brande IF Brande IF
NUGF C C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
OGF3 C Logo Overlund GF Overlund GF
SUB 88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 3 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U11-Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 16-20

Holdnavn Niv Logo Klub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Overlund GF 3 Logo Overlund GF Overlund GF

U11-Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 16-20

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF/NBK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Houlkær 1 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Løgstrup GIF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport (TVS)

U11-Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 16-20

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær 2 C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Løgstrup GIF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF 2 C Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 4 Logo Overlund GF Overlund GF
TVS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport (TVS)

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 20-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 1 A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
NUGF C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SUB 88 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
Unicorn B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF

U12-Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19-22

Holdnavn Niv Logo Klub

U12-Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Leeds - Houlkær IF B Logo Houlkær IF Houlkær IF

U12-Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17-19

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting-Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Spurs - Houlkær IF C Logo Houlkær IF Houlkær IF

U6-Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen 8-10

Holdnavn Niv Logo Klub
Tjele vest sport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U7-Mix  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag 10-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 1 Logo Bmk 90 Bmk 90
Bmk 2 Logo Bmk 90 Bmk 90
Hobro IK 1 C Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
Løgstrup Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 3 Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SIK 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 4 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 5 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U8-Mix A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær Young Wikings 1 A Logo Houlkær IF Houlkær IF
SIK A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg FF A Logo Viborg FF Viborg FF

U8-Mix B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Houlkær Young Wikings 2 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Overlund-drengene B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund-gutterne B Logo Overlund GF Overlund GF
SIK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U8-Mix C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Bedstemor med slag i C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Julemandens hjælpere C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund-knægtene C Logo Overlund GF Overlund GF
SIK 1 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U9-Mix A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 8-12

Holdnavn Niv Logo Klub

U9-Mix B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 8-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær 1 B Logo Houlkær if Houlkær if
Houlkær IF B Logo Houlkær IF Houlkær IF

U9-Mix C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 8-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær IF C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Mettes Drenge Logo Brande IF Brande IF

Arrangør: Houlkær IF
Sted: Houlkær Hallen
Adresse: Odshøjvej 65, Houlkær
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-12-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter