Deltagere til BRANDE CUP 2017

U18 pige/Dame Senior stævne afvikles i 2 haller i Brande.

U18/Dame Senior  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.00 - 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Black Socks C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Horsens Freja B Logo Horsens Freja Horsens Freja
ISI U18 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Midtjysk Revision A Logo Hedensted IF Hedensted IF
RYGCENTER MIDTVEST B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SIF Q 1 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
SIF Q 2 B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sorte C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Team 10 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Team Engelund B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK73


Sted: Brande Hallerne
Adresse: Ole Bendix Vej 1
Postnr: 7330
By: Brande
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 26-11-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indoor League stævne
1. dec
HIF - Medaljestævne d.10-11 november
10. - 11. nov
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Uhre Ungdomscup
26. - 27. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
28. okt
KLANK 150 CUP
28. okt
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Bramdrupdam Cup FUTSAL 2018
18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Følg Staevner.dk på Twitter