Deltagere til Eniig Ulbjerg Cup 2018

Ulbjerg Cup 2018 Husk at blive tilmeldt. 12-13-14 Januar

Kvinder  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
HBI 1 B Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
HBI 2 B Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
Intersport Viborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skive IK B Logo Skive IK Skive IK
SSB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skive seminarium

Oldboys/Veteran  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gamblers Anonymous B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U10 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Houlkær B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Onsild IF C Logo Onsild IF Onsild IF
SUB 88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 3 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FUIK C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Onsild IF C Logo Onsild IF Onsild IF
SUB88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Aars IK B Logo Aars IK Aars IK

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Loop-Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Team Jysk Firmatøj/CRAFT A Logo Skive IK Skive IK

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dream team C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Fodbold Tøserne C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SUB 88 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
unicorn B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF

U13 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 B Logo BMK 90 BMK 90
BMK 2 C Logo BMK 90 BMK 90
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Tjele vest sport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Aalestrup C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Fart A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Løgstrup 1 A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjollehovederne FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB 88 1 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
sub88 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet sub88

Ú16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
rebild syd Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet rebild syd

U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greuther Fürth A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tarteletterne B Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Team Interfjord A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U19 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Resen 1 Logo Skive IK Skive IK
Resen 2 Logo Skive IK Skive IK
Resen 3 Logo Skive IK Skive IK
SIK 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 4 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 5 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U8 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
VFF 1 A Logo Viborg FF Viborg FF
VFF 2 B Logo Viborg FF Viborg FF

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Overlund GF 1 A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 3 C Logo Overlund GF Overlund GF
SUB 88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng

Arrangør: Ulbjerg Idrætsforening
Sted: Skals Idrætscenter
Adresse: Kærvej 9
Postnr: 8832
By: Skals
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 28-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter