Deltagere til 24sport Indoor Cup 2018

Invitation til 24sport Indoor Cup 2018 i Himmelev Hallen 3-4/2 2018 Der spille i følgende rækker Lørdag den 3. februar spiller U11: B+C - spiller over middag U12: B+C - spiller formiddag Søndag den 4. februar spiller U09: B+C - spiller over middag U10: B+

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 4/2 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gundsø United Tempo B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hg 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Jyllinge 1 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U10  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 4/2 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bs72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Bs72 hold 2 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
FK Sydsjælland 05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gundsø United Super C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HVB C1 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C3 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge 2 C Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Team 3A C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U11  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 3/2 efter 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hvalsø Drengene X1 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nif 1 Logo Nykøbing IF Nykøbing IF
Tuse B Logo Tuse IF Tuse IF

U11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 3/2 efter 12

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxekondi drengene U11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF - Sengeløse
Gadstrup C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Holbæk C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvalsø Gutterne Z1 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø Rødderne Y1 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Raklev C Logo Raklev GI Raklev GI

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 3/2 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KFUM Real B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Surftown B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Ultraboost B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Team United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnby FF 1 B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF 2 B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U12  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 3/2 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxekondi drengene U12 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF - Sengeløse
HVB FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HVBoys C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KFUM Barca C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Måløvs seje drenge C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
RB1906 C C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Team City C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Trold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Wonderboys C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Tårnby FF 3 C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Z-Multiservice C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U9  | B  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 4/2 efter 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Sort B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bjæverskov U9 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
GFA 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Greve Blå Lyn B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hg 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I - B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I - B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvalsø Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvalsø
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
IF Bytoften 1 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Køge Boldklub 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Slangerup B Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Vor Frue B Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U9  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 4/2 efter 12

Holdnavn Niv Logo Klub
GFA 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Greve Blå Kometer C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille SGIF C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk B&I - C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I - C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
HVB 4 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Køge Boldklub 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
RB1 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde Kfum C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

Arrangør: Himmelev-Veddelev Boldklub
Sted: Himmelev Hallen
Adresse: Herregårdsvej 42
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 20-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter