Deltagere til 24sport Indoor Cup 2018

Invitation til 24sport Indoor Cup 2018 i Himmelev Hallen 3-4/2 2018 Der spille i følgende rækker Lørdag den 3. februar spiller U11: B+C - spiller over middag U12: B+C - spiller formiddag Søndag den 4. februar spiller U09: B+C - spiller over middag U10: B+

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 4/2 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gundsø United Tempo B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hg 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Jyllinge 1 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U10  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 4/2 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bs72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Bs72 hold 2 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
FK Sydsjælland 05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gundsø United Super C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HVB C1 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C3 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge 2 C Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Team 3A C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 3/2 efter 12

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxekondi drengene U11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF - Sengeløse
Gadstrup C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Holbæk C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvalsø Gutterne Z1 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø Rødderne Y1 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Raklev C Logo Raklev GI Raklev GI

U11  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 3/2 efter 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hvalsø Drengene X1 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Nif 1 Logo Nykøbing IF Nykøbing IF
Tuse B Logo Tuse IF Tuse IF

U12  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 3/2 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxekondi drengene U12 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF - Sengeløse
HVB FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HVBoys C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KFUM Barca C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Måløvs seje drenge C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
RB1906 C C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Team City C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Trold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Wonderboys C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Tårnby FF 3 C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Z-Multiservice C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 3/2 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KFUM Real B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Surftown B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Ultraboost B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Team United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnby FF 1 B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF 2 B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U9  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 4/2 efter 12

Holdnavn Niv Logo Klub
GFA 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Greve Blå Kometer C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille SGIF C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk B&I - C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I - C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
HVB 4 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Køge Boldklub 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
RB1 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde Kfum C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U9  | B  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 4/2 efter 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Sort B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bjæverskov U9 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
GFA 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
Greve Blå Lyn B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hg 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I - B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I - B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvalsø Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvalsø
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
IF Bytoften 1 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Køge Boldklub 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Slangerup B Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Vor Frue B Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

Arrangør: Himmelev-Veddelev Boldklub
Sted: Himmelev Hallen
Adresse: Herregårdsvej 42
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 20-01-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter