Deltagere til Møllehøj Indoor 2018

Lukket for tilmeldinger med undt. af U10P og U6 + U7. Fantastisk populært børne- og ungdomsstævne med anerkendelse og indiv. præmier til alle. Medaljer (til og med U8). Styrk dine spilleres selvtillid og deltag ved Møllehøj Indoor.Bruunshåb ved Viborg

U10 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag sen formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund GF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
ravnsbjerg if C Logo ravnsbjerg if ravnsbjerg if
ravnsbjerg if C Logo ravnsbjerg if ravnsbjerg if
SIK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U10 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag sen eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF

U11 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav U11 C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
BT/SVIF C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Roslev C Logo Roslev Ik Roslev Ik
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
SIK C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TVS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS Tjele Vest Sport
TVS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS Tjele Vest Sport

U12 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag tidl eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
De grønne fra ID og Jensens Solfilm B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Fussingø C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
hatting torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Houlkær City C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Knejterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U12 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 3 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Lystrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
OGF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF 3 B Logo Overlund GF Overlund GF
SUB 88 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening

U13 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sen eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 3 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
FC Fussingø C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Freja 3 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Løgstrup G&IF 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 3 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele vest sport

U14 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag tidlig aften

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
BT/SVIF (U13) B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF mix B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Eastside 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Eastside 2 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Eastside 3 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Eastside 4 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Team AIF/KKIK B Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U6 Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen ca. 8.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Houlkærs helte B Logo Houlkær IF Houlkær IF
TvS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele vest sport
Viborg Søndermarken 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viborg Søndermarken
Viborg Søndermarken 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viborg Søndermarken

U7 Mix  | BC  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Hobro IK 1 C Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
Ravnsbjerg IF 1 B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Ravnsbjerg IF 2 Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Resen 1 Logo Skive IK Skive IK
Resen 2 Logo Skive IK Skive IK
Resen 3 Logo Skive IK Skive IK
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U8 D & Mix  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen ca. 8.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G & IF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løgstrup G & IF
Løgstrup G & IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løgstrup G & IF
OGF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Ravnsbjerg 1 B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Ravnsbjerg 2 B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Silkeborg C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Sønderjyske C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF

Arrangør: Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Sted: Møllehøj Hallen Bruunshåb
Adresse: Bruunshåbvej 25
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 26-12-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter