Deltagere til Skrotspecialist Cup 2018

Karise IK invitere for 19. år i træk til indendørs breddestævne i Karise hallen. Til Skrotspecialist Cup er der pokaler til alle spillere!

U10 Drenge (2008)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov 1 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
FB 1 B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
FB 2 C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Karise IK C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Team Swag C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
TFC 1 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U11 Drenge (2007)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxekondi drengene U11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF - Sengeløse
Holmegaard C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Karise Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Langebæk Alliancen C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
NIF Grøn C Logo Næstved IF Næstved IF
NIF Hvid B Logo Næstved IF Næstved IF
SUSÅ C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
ØGIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U12 Drenge (2006)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxekondi drengene U12 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF - Sengeløse
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Langebæk Alliancen C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Suså if B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
TFF 1 B Logo Tårnby FF Tårnby FF
TFF 2 C Logo Tårnby FF Tårnby FF
toksværd B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
ØGIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U13 Drenge (2005)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK05 "Sidste Omgang" B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Møns City B Logo Møns FK Møns FK
Møns United B Logo Møns FK Møns FK
Nyråd Gulerødderne B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
The attackers Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club

U14 Drenge (2004)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
En pose blandede B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Karise IK 1 C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Karise IK 2 B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Team Cencio B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Fys Roskilde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde kfum

U15 Drenge (2003)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
EU Supply B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hjertevagt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hårlev BK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hårlev BK
Hårlev BK 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hårlev BK
Hårlev BK 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hårlev BK
Team Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U7 Dr. (2011) ½-bane  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Greve Foldbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Foldbold 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG grøn Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG rød Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Karise 1 C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Karise 2 C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Toksværd Olstrup Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TOF

U8 Drenge (2010)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT GULD B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Faxe Ladeplads Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Haslev 1 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 3 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Herfølge B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Hårlev 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hårlev BK
kværkeby if B Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
U8 B1908 Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager

U8 Drenge C (2010)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Borup if C Logo Borup IF Borup IF
Hellested.if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellested
Hårlev 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hårlev BK
Karise C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Slagelse B&I C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U9 Drenge (2009)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik65 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Karise IK B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Sørens drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TOF B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
TOF Team M C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vordingborg IF C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

Arrangør: Karise Idræts Klub
Sted: Karise Hallen
Adresse: Møllevej 5
Postnr: 4653
By: Karise
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 06-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter