Deltagere til Brunmose Cup Ødsted 2018

Brunmose Cup byder velkommen til stævne den 3.-4. Marts. Vi har nu lukket for tilmelding da der er booket op. Tak for støtten. Vi sætter igen en høj standard! Statuetter/pokaler til ALLE. Minimum 4 kampe til alle hold. Se facebook: Brunmose Cup 2018.

U 8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Barca Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Konge Blå B Logo Løsning IF Løsning IF
FC Goal Show C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Madrid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
FC Topscorer B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Manchester FC Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Tørring/Ølholm C Logo Tørring IF Tørring IF

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl
Egtved IF 1 A Logo Egtved IF Egtved IF
Egtved IF 2 C Logo Egtved IF Egtved IF
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Jelling FS A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
VSK Aarhus B Logo Vejlby IK Vejlby IK

U11  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
dyrenesnetto A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover-if
FC Skillz B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hatting Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Jelling FS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NORDEA C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NORDEA 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Palles Bageri B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Svends Auto B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Restudy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vinding SF C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 Odense B Logo B.67 B.67
Højgaard installation C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Moyserne B Logo Skibet IF Skibet IF
Sengegården C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sille & Silas børnetøj Hedensted C Logo Hedensted if Hedensted if
Team Autogården B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Team Gudenå C Logo Øster Nykirke Idrætsforening Øster Nykirke Idrætsforening

U12/13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De smukke kongeblå C Logo Løsning if Løsning if
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Home Vejle B Logo Skibet IF Skibet IF
Møldams Elektro A Logo Skibet IF Skibet IF
Rask Mølle 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rask Mølle 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanistål B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Vamdrup Pigerne B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro ik B Logo Hobro IK Hobro IK
Seest B C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Vinding Paw Patrol C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vindings Vilde Kræ C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Ødsted Tømrer og Snedkerforretning C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl

U7 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Blue Jacks B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
VSF 1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Kongeblå 1 B Logo Løsning if Løsning if
De Kongeblå 2 C Logo Løsning if Løsning if
De kongeblå 3 C Logo Løsning if Løsning if
FB Fodbold U9 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FB Fodbold U9 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FB Fodbold U9 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hobro årg. 10 B Logo Hobro IK Hobro IK
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Messis drenge C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Ronaldos drenge B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Skibet 1 A Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 C Logo Skibet IF Skibet IF
Tørring/Ølholm C Logo Tørring IF Tørring IF

Arrangør: Ammitsbøl SG&I
Sted: Brunmose Hallen i Ødsted
Adresse: Mølkærparken 5
Postnr: 7100
By: Vejle
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 01-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter