Deltagere til Boldklubben Frem julecup

Boldklubben Frem inviterer igen i år til julecup d 27- 29 december

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 Claus B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby grøn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Tårnby
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM

U6  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Union C Logo Boldklubben Union Boldklubben Union
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
drengene B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
FC Holte Legenderne Logo FC Holte FC Holte
Frem 2 Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Hekla U6 Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB Q3 Barca Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Q3 Real Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Rosenhøj Blå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rosenhøj Grøn Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rosenhøj Rød Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vestia drengene B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FCK 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 3 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Frem 2 Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Ålholm IF C Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF - 2 C Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF 3 C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972

U8  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 (Vest) B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 2 (Vest) C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
BK Frem B Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
Cool Burger B Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
drengene B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Frederiksberg Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hekla U8 1 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U8 2 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
kastrup boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LBK 1 C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Skovshoved Hold Sort B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Ibisi Tigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vestia A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
ÅIF 09 A Logo Ålholm If Ålholm If

U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Øst C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
BK Frem B Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
FC Holte B Logo FC Holte FC Holte
Vanløse hvid 1 C Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vestia C C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

Arrangør: Boldklubben FREM
Sted: Boldklubben Frem Valby-hallen
Adresse: Julius Andersensvej
Postnr: 2450
By: København
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 15-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Champions League for Kids-SJÆLLAND
29. okt 2018 - 31. mar 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby
18. - 19. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Følg Staevner.dk på Twitter