Deltagere til VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10

VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10. DER SPILLES I A OG BC RÆKKERNE I BEGGE ÅRGANGE. MAX 16 HOLD PR. RÆKKE. NR 1-2 FRA HVER PULJE VIDERE TIL SLUTSPILSKAMPE. MAX 2 TIMER OG DET SLUT PR. RÆKKE. POKALER TIL NR 1-2-3 I HVER RÆKKE.

U10 (2008)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 12-14 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
GFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
KB 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 (2008)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 1330-15 ca

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 (2009  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 1030-1230 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
ÅIF 3 A Logo Ålholm If Ålholm If

U9 (2009)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 09-11 ca

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Bk Skjold B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
IF Bytoften 1 B Logo if bytoften if bytoften
IF Bytoften 2 B Logo if bytoften if bytoften
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
ÅIF 1 C Logo Ålholm If Ålholm If
ÅIF 2 C Logo Ålholm If Ålholm If


Sted: BALLERUP INDOOR CLUB
Adresse: TELEGRAFVEJ 6
Postnr: 2750
By: BALLERUP
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 19-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter