Deltagere til VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10

VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10. MAX 16 HOLD PR. RÆKKE. NR 1-2 FRA HVER PULJE VIDERE TIL SLUTSPILSKAMPE. MAX 2 TIMER OG DET SLUT PR. RÆKKE. POKALER TIL NR 1-2-3 I HVER RÆKKE.

U10 (2008)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ab-1 Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Ab-2 Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Barcadrengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
LUI 1 C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
LUI 2 C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Realdrengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U7 (2011)  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U7 - 1 B Logo B1903 B1903
B1903 U7-2 B Logo B1903 B1903
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FCK 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Golazo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hellas Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 2 C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas

U8 (2010)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ab-1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ab-2 Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Ab-3 Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
IF Bytoften A Logo IF Bytoften IF Bytoften
IF Bytoften 2 B Logo If Bytoften If Bytoften
Ves10a C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestia

U9 (2009)  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dream Team Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
IF Bytoften B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Tune IF A Logo Tune IF Tune IF
Tune IF2 C Logo Tune IF Tune IF
Veksø 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Veksø IF B Logo Veksø IF Veksø IF
ÅIF 09 1 B Logo Ålholm IF Ålholm IF
ÅIF 09 2 B Logo Ålholm IF Ålholm IF
ÅIF 09 2 B Logo Ålholm IF Ålholm IF


Sted: BALLERUP INDOOR CLUB
Adresse: TELEGRAFVEJ 6
Postnr: 2750
By: BALLERUP
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 25-02-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter