Deltagere til VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10

VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10. MAX 16 HOLD PR. RÆKKE. NR 1-2 FRA HVER PULJE VIDERE TIL SLUTSPILSKAMPE. MAX 2 TIMER OG DET SLUT PR. RÆKKE. POKALER TIL NR 1-2-3 I HVER RÆKKE.

U10 (2008)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ab-1 Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Ab-2 Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Barcadrengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
LUI 1 C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
LUI 2 C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Realdrengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U7 (2011)  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U7 - 1 B Logo B1903 B1903
B1903 U7-2 B Logo B1903 B1903
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FCK 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Golazo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hellas Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 2 C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas

U8 (2010)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ab-1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ab-2 Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Ab-3 Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
IF Bytoften A Logo IF Bytoften IF Bytoften
IF Bytoften 2 B Logo If Bytoften If Bytoften
Ves10a C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestia

U9 (2009)  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dream Team Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
IF Bytoften B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Tune IF A Logo Tune IF Tune IF
Tune IF2 C Logo Tune IF Tune IF
Veksø 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Veksø IF B Logo Veksø IF Veksø IF
ÅIF 09 1 B Logo Ålholm IF Ålholm IF
ÅIF 09 2 B Logo Ålholm IF Ålholm IF
ÅIF 09 2 B Logo Ålholm IF Ålholm IF


Sted: BALLERUP INDOOR CLUB
Adresse: TELEGRAFVEJ 6
Postnr: 2750
By: BALLERUP
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 25-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter