Deltagere til VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10

VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10. MAX 16 HOLD PR. RÆKKE. NR 1-2 FRA HVER PULJE VIDERE TIL SLUTSPILSKAMPE. MAX 2 TIMER OG DET SLUT PR. RÆKKE. POKALER TIL NR 1-2-3 I HVER RÆKKE.

U10 (2008)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (2011)  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Hellas B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 1 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 3 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 20002 B Logo FA 2000 FA 2000
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Hvid A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
JO Safety A Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening
KB Ajax A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Barcelona Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Måløv 1 B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Måløv 2 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
AAGIF U7 B Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U8 (2010)  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB Tårnby 2 (vest) C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Allerød FK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
BSF Boys Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
Greve hold blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvid B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kb Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løverne B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Panterne B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Skovshoved Hold Sort B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Sort B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
tigerne B Logo Hareskov IF Hareskov IF
AAGIF U8 B Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U9 (2009)  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dream Team Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Glostrup B Logo IF 32 Glostrup IF 32 Glostrup
Gundsølille C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
jb B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
jb 1 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Valby Boldklub Turkis C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub


Sted: BALLERUP INDOOR CLUB
Adresse: TELEGRAFVEJ 6
Postnr: 2750
By: BALLERUP
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 09-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter