Deltagere til REMA 1000 SIF Cup 2018

Traditionsrigt indestævne hos Strib IF. Hurtig afvikling i 2 haller med FBU dommere. Præmieoverrækkelse med fælles indløb, lysshow, røgmaskine, høj musik og liveopdatering på storskærm. Minimum 5 kampe

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

37 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ALLESTED 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet allested
BM 1 A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM 2 A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BPI 1 C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
BPI 2 C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
EGIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
fc storebælt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HPTI 1 B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Kfum 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kfum.s bk Odense
Kfum 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kfum.s bk Odense
Langeskov 1 B Logo Langeskov IF Langeskov IF
Langeskov 2 C Logo Langeskov IF Langeskov IF
Langeskov 3 C Logo Langeskov IF Langeskov IF
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
nbsif 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
nbsif 3 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NIK 1 C Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK
NIK 2 Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK
Næsby BK 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby BK 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby BK 3 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Phønix A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 C Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 4 B Logo Strib IF Strib IF
VB - A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Årslev B1 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev B2 C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U10 Piger  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
BPI C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
Dalum IF 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
F16 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkeby IF
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
OTTERUP 1 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Strib IF B Logo Strib IF Strib IF
Strib U9 B Logo Strib IF Strib IF
Vb Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB X Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
OKS Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
OKS Rød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
OKS Stribet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Stensballe 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
TSIF 1 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
TSIF 2 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
VIF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U11 Piger  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB Kolding A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Q A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
OTTERUP B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
SIK Stensballe B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Strib IF 1 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Logo Strib IF Strib IF
Ubberud 1 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Ubberud 2 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Årslev C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U12 Drenge  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BPI C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
EGIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 4 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Fjordager 1 A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KeyMate B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Marienlyst A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Stafagab A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe IK (sort) B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stjernerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Strib IF 1 A Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 B Logo Strib IF Strib IF
Team Clips Group A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team HiFive B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Hûbsch A Logo Brande IF Brande IF
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
tpi 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Årslev B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
F16 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkeby IF
F16 xtra C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkeby IF
Strib IF 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 B Logo Strib IF Strib IF
Ubberud B Logo Ubberud IF Ubberud IF

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby C Logo Dalby IF Dalby IF
Otterups Striber B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Strib IF 1 A Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 B Logo Strib IF Strib IF
Årslev 1 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev 2 C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U14 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ACH A Logo AC Horsens AC Horsens
El Chapo A Logo FC Fredericia FC Fredericia
FC Underdogs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gunners A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Peters drenge 1 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Peters drenge 2 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Strib 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 B Logo Strib IF Strib IF
Team MC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De andre Logo Strib IF Strib IF
Jonas girls B Logo Strib IF Strib IF

U15 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bulderbasserne B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Diablos FC A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Drengerøvene B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
KPS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
KRFK A Logo KRFK KRFK
Strib IF 1 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Logo Strib IF Strib IF

U15 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Middelfart A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart G&BK
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby BK A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Strib u14 B Logo Strib if Strib if
Strib u15 C Logo Strib if Strib if
TOQ Marienlyst 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
TOQ Marienlyst 2 A Logo Marienlyst Marienlyst
TPI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U16 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Falcon Invest B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KRFK C Logo KRFK KRFK
MJ Pulverteknik B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Raundahl & Moesby A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Strib IF 1 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 Logo Strib IF Strib IF
Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemubwem Ossas B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U16 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
EVN A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
KoldingQ Logo KoldingQ KoldingQ
Strib IF 1 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Strib IFh

Arrangør: Strib IF
Sted: Strib Fritids og Aktivitetscenter
Adresse: Ny Billeshavevej 1 - 3
Postnr: 5500
By: Middelfart
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 05-01-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter