Deltagere til REMA 1000 Mini SIF Cup 2018

Traditionsrigt indestævne hos Strib IF. Hurtig afvikling i 2 haller med FBU dommere i U8 og U9 drenge og piger. Præmieoverrækkelse med fælles indløb, lysshow, røgmaskine, høj musik. Minimum 5 kampe Pokaler til ALLE deltagere. Der er frugt, chips til alle

U5 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Middelfart 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 3 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 2 B Logo Bjert IF Bjert IF
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Juulsen Og jensen Mini C Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
Marienlyst 1 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 3 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 4 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst

U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 2 B Logo Bjert IF Bjert IF

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Juulsen Og jensen C Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Logo Marienlyst Marienlyst
BM 1 Logo Marienlyst Marienlyst
Bm2 Logo Marienlyst Marienlyst
Ebberup C Logo Ebberup IF Ebberup IF
Korup-Ubberud 1 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
MG & BK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mg og bk
MG og BK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MG & BK
Skodborg IF B Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Aabenraa B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Marienlyst u9 piger B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
middelfart C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Skodborg IF C Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF

Arrangør: Strib IF
Sted: Strib Fritids og Aktivitetscenter
Adresse: Ny Billeshavevej 1 - 3
Postnr: 5500
By: Middelfart
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 26-01-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter