Deltagere til REMA 1000 Mini SIF Cup 2018

Traditionsrigt indestævne hos Strib IF. Hurtig afvikling i 2 haller med FBU dommere i U8 og U9 drenge og piger. Præmieoverrækkelse med fælles indløb, lysshow, røgmaskine, høj musik. Minimum 5 kampe Pokaler til ALLE deltagere. Der er frugt, chips til alle

U5 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Grejs-Dalen C Logo Grejs IF Grejs IF

U6 Mix  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
1 hold C Logo Ringe Boldklub Ringe Boldklub
2 hold Logo Ringe Boldklub Ringe Boldklub
3 hold C Logo Ringe Boldklub Ringe Boldklub
BPI C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
Dalby 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø u6 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø u6 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Grejs-Dalen C Logo Grejs IF Grejs IF
Gårslev GF B Logo Gårslev GF Gårslev GF
Middelfart 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 3 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Seest 1 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 2 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Strib1 Logo Strib IF Strib IF
Strib2 Logo Strib IF Strib IF
Ødsted Tømrer og Snedkerforretning B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 2 B Logo Bjert IF Bjert IF
BPI C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Erritsø u7 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø u7 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø u7 3 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Gelsted G&IF C Logo Gelsted G&IF Gelsted G&IF
Juulsen Og jensen Mini C Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
LB 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
LB 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Marienlyst 1 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 3 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 4 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
MG&BK1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK3 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK4 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo C Logo Munkebo boldklub Munkebo boldklub
Seest 1 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 2 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Strib IF 1 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 Logo Strib IF Strib IF
Svendborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet S.f.B
Svendborg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet S.f.B
Varde 1. Logo varde if varde if
Varde 2. Logo varde if varde if

U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 2 B Logo Bjert IF Bjert IF
Varde if Logo varde if varde if

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Ammitsbøl 1 B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl 2 B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
BBB1 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM A Logo Marienlyst Marienlyst
BM A Logo Marienlyst Marienlyst
BM 3 B Logo Marienlyst Marienlyst
Bredballe IF 1 A Logo Bredballe if Bredballe if
Bredballe IF 2 C Logo Bredballe if Bredballe if
Brenderup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brenderup
Dalum IF 1 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Fodboldgutterne fra Årslev C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Gårslev GF B Logo Gårslev GF Gårslev GF
Juulsen Og jensen C Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
MG&BK A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
NIK 11 C Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK
NIK 12 C Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK
Strib IF Logo Strib IF Strib IF
Tved BK Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge  | Herrer/Drenge

46 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Logo Marienlyst Marienlyst
BM 1 Logo Marienlyst Marienlyst
Bm2 Logo Marienlyst Marienlyst
Dalum Hvid B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Rød A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Sort Logo Dalum IF Dalum IF
Ebberup C Logo Ebberup IF Ebberup IF
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 4 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Fredericia kfum 1 B Logo Fredericia kfum Fredericia kfum
Fredericia kfum 2 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Kfum 1 C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Kfum 2 C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Korup-Ubberud 1 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
MG & BK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mg og bk
MG og BK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MG & BK
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 4 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OKS 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted IF B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Rødding IF U9 C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding IF
S.F.B B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
S.F.B C Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 4 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SfB 1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Skodborg IF B Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
Skt.Klemens C Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Skødstrup SF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Strib IF 1 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Logo Strib IF Strib IF
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vonsild 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild
Vonsild FK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild
Aarslev C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Marienlyst u9 piger B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
middelfart C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Ry 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Skodborg IF C Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF
Vinding SF 1 Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Arrangør: Strib IF
Sted: Strib Fritids og Aktivitetscenter
Adresse: Ny Billeshavevej 1 - 3
Postnr: 5500
By: Middelfart
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 26-01-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter