Deltagere til U10-U11 Piger fastelavn fodbold

Fastelavn pige fodbold. Kom og vær med til et sjovt stævne, hvor vi slutter af med, at Sparke katten af tønden. (Udklæding er valgfrit)

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 15

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger AB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 15

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK Tøserne B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AIK 65 Strøby B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
FA 2000 A A Logo FA 2000 FA 2000
Hareskov IF A Logo Hareskov IF Hareskov IF
Lynge-Broby IF B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U10 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 10

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramsnæs fb C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
FA 2000 C C Logo FA 2000 FA 2000
Fredensborg C Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Hareskov IF 2 C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Haslev FC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Havdrup Logo Havdrup GI Havdrup GI
Rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
TFC U10-2 Logo Taastrup FC Taastrup FC

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 14

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Bæsterne A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Hvalsø pigerne A Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Måløv Boldklub A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 14

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby grå B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF Gul B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
LSF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
LSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Måløv Boldklub B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
TFC U11-1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vallesbæk Guld B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U11 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Kl10

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF Blå C Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC bella C Logo FC Bella FC Bella
Ishøj IF C Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
LSF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Roskilde Pigefodbold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
TFC U11-2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vallensbæk Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Taastrup FC
Sted: Taastrup Idræts Center
Adresse: Parkvej 78
Postnr: 2630
By: Tåstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Frist: 02-02-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter