Deltagere til SPARKRON/KLUBPARTNER CUP 2017

Erindringspokaler til alle samt store pokaler til hver spiller i top tre i hver række + t-shirts til vinderholdene.

U10 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 2 A Logo FC Horsens FC Horsens
Grejsdal 1 A Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Top Gun A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
Fodbold Venner C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Grejsdal 2 C Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HIF 1 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF A B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF B B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Skibet United B Logo Skibet IF Skibet IF
TIF/ØB C Logo Tørring IF Tørring IF
tøserne 1 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Tøserne 2 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U11 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø blå A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø rød A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
OKS 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
OKS 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Skjern Bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe 1 A Logo Stensballe Ik Stensballe Ik
Team Restudy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF B Logo Brande IF Brande IF
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Erritsø GIF Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens Sort B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Skillz B Logo Hedensted IF Hedensted IF
OKS 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Skødstrup SSF 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SSF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
De 5 esser A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Luksuspleje A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Team Kokholm byg - Skoda Holstebro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF B Logo Brande IF Brande IF
Drengerøvene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dagnæsskolen 5.A
Fyrv?rkerimesteren II B Logo FC Horsens FC Horsens
Hedensted if U 13 piger C Logo Hedensted if Hedensted if
Hovedgård 1 B Logo Hovedgård if Hovedgård if
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Hovedgård 3 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Stensballe IK 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
UIV AS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg Superstars C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hovedgård 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U9 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Holstebro Boldklub A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub

U9 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Holstebro Boldklub B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
hylkedrengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

Arrangør: Hovedgård IF
Sted: Hovedgård Hallen
Adresse: Fruenshave 3
Postnr: 8732
By: Hovedgård
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Super Brugsen Cup 2018
3. - 4. mar 2018
Fårvang Mini Cup
10. - 11. mar 2018
HOLBÆK CUP 2018
1. - 2. sep 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Nordea Cup 2018
5. - 14. jan 2018
2. juledag i Mønshallerne 2017
26. dec
Følg Staevner.dk på Twitter