Deltagere til SPARKRON/KLUBPARTNER CUP 2017

Erindringspokaler til alle samt store pokaler til hver spiller i top tre i hver række + t-shirts til vinderholdene.

U10 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 2 A Logo FC Horsens FC Horsens
Grejsdal 1 A Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Top Gun A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
Fodbold Venner C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Grejsdal 2 C Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HIF 1 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF A B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF B B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Skibet United B Logo Skibet IF Skibet IF
TIF/ØB C Logo Tørring IF Tørring IF
tøserne 1 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Tøserne 2 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U11 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø blå A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø rød A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
OKS 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
OKS 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Skjern Bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe 1 A Logo Stensballe Ik Stensballe Ik
Team Restudy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF B Logo Brande IF Brande IF
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Erritsø GIF Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens Sort B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Skillz B Logo Hedensted IF Hedensted IF
OKS 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Skødstrup SSF 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SSF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
De 5 esser A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Luksuspleje A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Team Kokholm byg - Skoda Holstebro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF B Logo Brande IF Brande IF
Drengerøvene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dagnæsskolen 5.A
Fyrv?rkerimesteren II B Logo FC Horsens FC Horsens
Hedensted if U 13 piger C Logo Hedensted if Hedensted if
Hovedgård 1 B Logo Hovedgård if Hovedgård if
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Hovedgård 3 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Stensballe IK 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
UIV AS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg Superstars C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hovedgård 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U9 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Holstebro Boldklub A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub

U9 drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Holstebro Boldklub B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
hylkedrengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

Arrangør: Hovedgård IF
Sted: Hovedgård Hallen
Adresse: Fruenshave 3
Postnr: 8732
By: Hovedgård
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter