Deltagere til Champions League Indoor Nytårs Cup

Indendørs stæævne på stor 5v5 kunstbane. En drøm for en hver spiller.

U11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5v5 kunst - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 slagelse 1 A Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B73 Slagelse 2 A Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Borup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kemidrengene
Farmor & Farfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FC Ishøj Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Ishøj
Red Devils A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tosserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U12  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5v5 kunst - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1903 1
B1903 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1903 2
Barca drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f
FHF Grøn A Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Virum 1 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Virum 2 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Virum 3 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Virum 4 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Virum 5 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5v5 kunst - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bayern drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f
HIK Blå A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Indodane B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Røde Djævler A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Skjold Hvid B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold Rød B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Team vest A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U14  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5v5 kunst - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Hornsherred B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet fc hornsherred
FC Hornsherred 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Hornsherred
Framework A Logo Næstved IF Næstved IF
HELSINGØR 1 A Logo Helsingør IF Helsingør IF
HELSINGØR 2 B Logo Helsingør IF Helsingør IF
Kronborgs Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Helsingør
OB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OB
Rosenhøj 1 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj 2 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
The chosen ones A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vallensbæk 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39


Sted: Ballerup Indoor
Adresse: Telegrafvej 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 30-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
HIF - Medaljestævne d.15-16 december
15. - 16. dec
Rema 1000 Stenlille Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng
11. - 13. jan 2019
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter