Deltagere til Champions League Indoor Nytårs Cup

Indendørs stæævne på stor 5v5 kunstbane. En drøm for en hver spiller.

U10  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB ¨Tårnby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Tårnby
Brøndbyernes IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
GFA1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet gentofte Fodbold Akademi
SIF 1 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Østerbro IF C Logo Østerbro IF Østerbro IF
Ålholm IF 1 B Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF 2 C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Brøndbyernes IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Kastrup Boldklub A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnby FF A Logo Tårnby FF Tårnby FF

U8  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby (Vest) B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Allerød 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BK Hekla U8 2 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Brøndby IF 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
CIK U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Dragør C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Hekla U8 1 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
LSF3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NAB/NFB B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 ok-1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør A A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Ibisi Tigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Skovshoved Hold Sort B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U9  | BC  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Sort C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Øst B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Barcaerne B Logo Albertslund IF Albertslund IF
BSF2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Glostrup FK 2 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herlev IF 2 B Logo Herlev IF Herlev IF
HIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Kenobi C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
LSF C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lundegarden B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Palpatine B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Røde Djævle B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Suså If B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Vestia B B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia C C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U9  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
AB Tårnby Rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
BSF1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragørs gule helte A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Glostrup FK 1 A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Herlev IF 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Ibisi Tigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vestia A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia


Sted: Ballerup Indoor
Adresse: Telegrafvej 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 10-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
HIF - Medaljestævne d.15-16 december
15. - 16. dec
Rema 1000 Stenlille Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng
11. - 13. jan 2019
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter