Deltagere til B1938s Lagkagestævne

B1938s Forældreforenings Lagkagestævne afholdes fra den 5.-7. januar 2018. Der spilles med bander og store mål. Der er lagkager til alle hold samt medaljer til de bedste 3 i hver række, hvor der spilles 3:3 på halv bane, er der medaljer til alle hold.

U10 Dr. - årg. 08  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - SØNDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
De hvide talenter Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
Eskilstrup B Eskilstrup Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Eskilstrup Boldklub
FC TGB B Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
HG Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF/LUIF/B1938 Logo B1938 B1938
NFC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
NFC Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
TGB United B Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
Tingsted FC B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Tingsted United B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U10 Piger - årg. 08  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - LØRDAG

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Dr. - årg. 07  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - LØRDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF/LUIF/B1938 - Blå Logo B1938 B1938
HIF/LUIF/B1938 - Orange Logo B1938 B1938
NFC BLÅ B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC GRØN B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC GUL C Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC RØD B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen

U11 Piger - årg. 07  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - LØRDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
B1938 Blå B Logo B1938 B1938
NFC 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing FC
NFC 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
TGB 1 C Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
TGB 2 C Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
Vordingborg IF Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U12 Dr. - årg. 06  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - LØRDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF/LUIF/38 B Logo B1938 B1938
Nytårs raketterne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
TGB B Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
VB 1 B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub
VB 2 B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub

U12 Piger - årg. 06  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - LØRDAG

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Dr. - årg. 05  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - SØNDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
Eskilstrup B Eskilstrup Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Eskilstrup Boldklub
HIF/LUIF/38 Blå B Logo B1938 B1938
HIF/LUIF/38 Orange B Logo B1938 B1938
NAB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NAB
NFB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFB
TGB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TGB
TGB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TGB

U13 Piger - årg. 05  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - LØRDAG

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Dr. - årg. 04  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - SØNDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
Eskilstrup B Eskilstrup Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Eskilstrup Boldklub
HIF/LUIF/38 B Logo B1938 B1938
TGB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TGB
Tingsted Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
VB B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub

U14 Piger - årg. 04  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - LØRDAG

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Dr. - årg. 03  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - FREDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
Team Sportigan A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Trucker 1 B Logo B1938 B1938
Team Trucker 2 B Logo B1938 B1938
Tingsted-drengene Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
VB B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub

U15/16 P - årg. 02  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4:4 - FREDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
DMI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DMI
TGB 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TGB
TGB Piger 1 Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
TGB Piger 2 Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
VB B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub

U6 Dr/Pi - årg. 12  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3:3 - SØNDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
NAB B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NFC 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
TGB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TGB
VB B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub

U7 Dr. - årg. 11  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3:3 - SØNDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
B1938 1 C Logo B1938 B1938
B1938 2 C Logo B1938 B1938
Eskilstrup 1 C Eskilstrup Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Eskilstrup Boldklub
Eskilstrup 2 C Eskilstrup Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Eskilstrup Boldklub
LUIF B Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening
NAB1 B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NAB2 C Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NB U7 A Logo Nakskov Boldklub Nakskov Boldklub
NFC 1 Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC 2 Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
TGB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TGB
TGB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TGB
Tingsted B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U7 Piger - årg. 11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3:3 - SØNDAG

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Dr. - årg. 10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5:5 - LØRDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
B. Frem 1 A Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
B. Frem 2 B Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
Horbelev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 4871
NAB/NFB-A B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NAB/NFB-B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NAB
TGB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TGB
Tingsted C Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
VB B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub

U8 Piger - årg. 10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3:3 - SØNDAG

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Dr. - årg. 09  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5:5 - LØRDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
B.Frem 1 B Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
B.Frem 2 B Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
NAB 1 B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NAB 2 B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NFC Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
NFC Rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
TGB B Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub

U9 Piger - årg. 09  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3:3 - SØNDAG

Holdnavn Niv Logo Klub
NAB 1 B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NAB 2 B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NFC Power Girls 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing Falster FC
NFC Power Girls 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing Falster FC

Arrangør: B1938
Sted: Idestrup Hallen
Adresse: Kirkevej 19
Postnr: 4872
By: Idestrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 21-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
HIF - Medaljestævne d.15-16 december
15. - 16. dec
Rema 1000 Stenlille Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng
11. - 13. jan 2019
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter