Deltagere til Tresu CUP

For 20. gang afholdes TRESU CUP. Som altid er stævnet kendetegnet ved masser af spurtpræmier, trofæer til de vindende hold og omegnens største tombola med fine gevinster. Mød op til en god turnering med traditioner som finale-indløb og speak!

Drenge U10  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28 Januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF C Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Den lille salon B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB-U11 Piger B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lunderskov Boldklub 1 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 3 Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
nbsif 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
nbsif 3 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
nbsif 4 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Seest1 B Logo Seest boldklub Seest boldklub
Seest2 C Logo Seest boldklub Seest boldklub
Seest3 C Logo Seest boldklub Seest boldklub
Starup U10 B Logo Starup UIF Starup UIF
Strib 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib 2 C Logo Strib IF Strib IF
Strib 3 B Logo Strib IF Strib IF
Vonsild FK 1 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Årslev B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

Drenge U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 3 Februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Hotdogs 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Hotdogs 2 C Logo Bjert IF Bjert IF
NBSIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VIF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Ødis if 1 C Ødis if Logo ukendt af Staevner.dk Ødis if
Ødis if 2 C Ødis if Logo ukendt af Staevner.dk Ødis if

Drenge U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3 Februar

Holdnavn Niv Logo Klub
EGIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 4 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HKUF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harreslev-Kobbermølle UF
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Vennerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VIF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

Drenge U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4 Februar

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4 Februar

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U8  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27 Januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
NBSIF 1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SUPER C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Vonsild FK C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

Drenge U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27 Januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Vonsild FK 1 B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

Mix U5  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28 Januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF

Mix U6  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28 Januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Piger Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert piger B Logo Bjert IF Bjert IF
Ødsted Tømrer og Snedkerforretning B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I

Mix U7  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28 Januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 2 B Logo Bjert IF Bjert IF
Lunderskov Boldklub 1 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

Piger U 10  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27 Januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

Piger U 12  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3 Februar

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U 9  | BG  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27 Januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

Piger U11  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3 Februar

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U13  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4 Februar

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U14  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4 Februar

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Bjert IF
Sted: Bjert Hallen
Adresse: Engløkke 7
Postnr: 6091
By: Bjert
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 13-01-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter