Deltagere til Aarby cup 2017

Kom til en hyggeligt stævne med flotte præmier.. i vil ikke fortryde

Dame Senior+15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller Lørdag den 9 Dec

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund IF B Logo Dianalund IF Dianalund IF

Herre senior+16  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller Lørdag den 9 Dec

Holdnavn Niv Logo Klub
alkoholdet Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening
Asnæs Boldklub A Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
Dianalund Drengene B Logo Dianalund IF Dianalund IF
FC Hvad så Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GP Nordic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
INVICTUS XI 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet INVICTUS XI
INVICTUS XI 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet INVICTUS XI
Listorps IF Ungdom Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Listorps IF
Mors drenge A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Red devil´s B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SIF Logo Slagelse IK Slagelse IK
Team Hak.. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tømmerup B Logo Tømmerup Gymnastikog Ungdomsforening Tømmerup Gymnastikog Ungdomsforening

Oldboys+32  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller Fredag den 8 Dec

Holdnavn Niv Logo Klub
Asnæs Boldklub Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
årby 1 Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller Søndag den 10.Dec

Holdnavn Niv Logo Klub
fc storebælt Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller Søndag den 10.Dec

Holdnavn Niv Logo Klub
FKO1 C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
FKO2 C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U7 Piger/Drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller Lørdag den 9 Dec.

Holdnavn Niv Logo Klub
årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U8 Piger/Drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller Lørdag den 9 Dec.

Holdnavn Niv Logo Klub
årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Årby Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Aarby Fritidscenter
Adresse: Melbygade 2C
Postnr: 4400
By: Kalundborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 05-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Følg Staevner.dk på Twitter