Deltagere til Simon Kjær Cup 2018

Kom til Simon Kjær Cup marts 2018. Indendørsstævnet afholdes af Lund IF Fodbold Ungdom i Vesthallen ved Fængslet i Horsens. Kom og få en fantastisk oplevelse med dit hold. Der er seje præmier og medaljer til alle hold.

U-10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (0900-1200)

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrup B Logo Bryrup idrætsforening Bryrup idrætsforening
Hatting - Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens Freja C Logo Horsens Freja Horsens Freja
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Uldum IF B Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U-11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (1200-1500)

Holdnavn Niv Logo Klub
Julle 1 C Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Julle 2 Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Julle 3 C Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Lund IF B Logo Lund IF Lund IF
Vinding SF 1 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-12  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (1500-1800)

Holdnavn Niv Logo Klub
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 B Logo Lund IF Lund IF

U-13  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag (1800-2100)

Holdnavn Niv Logo Klub
Horsens Freja 1 Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja 2 Logo Horsens Freja Horsens Freja
SS Skjold C Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
Tandlægerne Rønn & Lund C Logo Nim Idrætsforening Nim Idrætsforening

U-14  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aften (1800-2000)

Holdnavn Niv Logo Klub
3 Kampe og et bad B Logo Brande IF Brande IF
Freja Pigerne Logo Horsens Freja Horsens Freja
Lund IF C Logo Lund IF Lund IF

U-6  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (0900-1200)

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 3 C Logo Lund IF Lund IF

U-7  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (0900-1200)

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Horsens Freja 1 C Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja 2 Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lund if 1 B Logo lund if lund if
lund if 2 C Logo lund if lund if
Vinding SF 1 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-8  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  6 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (1200-1500)

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting / Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 4 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens Freja C Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja 2 C Logo Horsens Freja Horsens Freja
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 3 C Logo Lund IF Lund IF

U-9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag (1500-1800)

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby Boys B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Galten FS C Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF2 C Logo Lund IF Lund IF
SIK 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Uldum IF C Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

Arrangør: Lund IF
Sted: Lund Hallen
Adresse: Skolevej 7C
Postnr: 8700
By: Horsens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 01-02-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter